“Camila Cabello” atsinaujina į baltą karštą bikini po penktosios harmonijos išvykimo

Buvusi penktoji harmonijos dainų stilius Camila Cabello pasirodė iš dramos aplink jos staiga išeiti iš mergaičių grupės ir, atrodo, ji daro tiesiog gerai.

19 metų Kuboje gimęs grožis pasirodė, kad ji yra klestinčia po balandčio karšto bikini nuotraukų iš neseniai vykusios kelionės į Kankuną, Meksiką. Du “gramai”, kuriuos ji parašė “I LUV CANCUN” ir “I LUV CANCUN 2”, rodo, kad dainininkė rojaus vietoje dėvi vos ten baltą bikini ir jos ilgai rudos spalvos sruogos,.

I LUV CANCUN

Camila Cabello (@camila_cabello) paskelbta nuotrauka

I LUV CANCUN pt.2

Camila Cabello (@camila_cabello) paskelbta nuotrauka

“Instagram” pareiškime, reaguodamas į likusius grupės narių nusivylimus su savo dramatišku nukrypimu nuo kvinteto, “Cabello” nurodė, kaip ji gyvens savo individualioje “penktosios harmonijos” gyvenime, rašydama “mūsų laimė yra mūsų atsakomybė”.

“Mes turime tik vieną gyvenimą ir mes niekada nežinome daug laiko, kurį turime tikrai”, – rašė ji. “Mes nešame pinigų, trofėjų, socialinės žiniasklaidos pasekėjų, šlovės ar sėkmės su mumis. Mes atliekame prisiminimus, kurie privertė mus pajusti gyvybę ir akimirkas, kurios mums privertė įsimylėti gyvenimą. Nauji skyriai yra baisūs, bet atitinka tai, kas yra saugus ir atgailaujantis apgailestavimas yra dar baisesnis. “

“Vaikų pasirinkimo apdovanojimų” apdovanojimai “Watch the Fifth Harmony Get Slimed”

 

“Cabello” jau dirbo su hitais su “Shawn Mendes” ir “Machine Gun Kelly”, ir sako, kad ji ir toliau dovanoja savo gerbėjus daugiau muzikos savo solo stengiuosi. “Kitais metais aš dirbsiu savo muzika ir suteiksiu jums didelę rupūžtį mano širdyje”, – ji atskleidė. “Dabar aš turiu vaikščioti vaikščioti. Ir baisu, kaip šokti, aš džiaugiuosi ir džiaugiuosi, nes žinau, kad nesvarbu, kas atsitiks, aš sekau savo širdį. Tikiuosi pamatyti tave keliaujant”.

SUSIJĘ: Štai ką Penktoji harmonija turi pasakyti apie Camila Cabello’s Exit

Laikyk jį, Kamila!