“Camila Alves” virėjai su ja ir “Matthew McConaughey” 3 metų senumo mieliu Instagram

Atrodo, kad Camila Alves ir Matthew McConaughey turi savo talentingus vaikus.

Trys motinos šiandien pateko į “Instagram”, kad pasidalintų jauku ir jos vyru jauniausio vaiko, 3 metų “Livingston”, kuris virtuvėje pasirodė nepatogus, ir mažasis vaikinas atrodo natūralus. “Gramoje” Alvesas ir jos mažasis berniukas yra pavaizduoti, mėgindami supilti savo mėgstamos granolės partiją, nes “Livingston” padeda savo mamai išmėginti reikiamą alyvuogių aliejaus kiekį.

Pažvelk į tą mažą ranką! Mano 3-erių metų man padeda virtuvėje, kuria mes darome savo mėgstamą granolą! “Alvesas užrašė mielą motinos-sūnaus nuotrauką, taip pat atskleidė, kad jis atostogavo iš mokyklos.” Kažkaip mokyklos atostogos prasidėjo anksti … huun it yra #Turdayday !!! kas dar šiandien savo vaikus gyvena mokykloje? “

Pažvelk į tą mažą ranką! Mano 3 metų man padeda virtuvėje, kurioje mes gaminame savo mėgstamą granolą! Kažkodėl jo mokyklos atostogos prasidėjo anksti … huun ���� tai #Turdayday !!! Kas dar turi savo vaikus namo iš mokyklos šiandien? ���� – / – / – / olha a mãozinha me ajudando a cozinhar !! Nau teve escola hoje !! Quem mais está com a criança em casa?

Nuotrauka, kurią paskelbė Camila Alves (@iamcamilaalves)

Garsioje Holivudo poroje taip pat yra 8 metų sūnus Levi ir 6 metų duktė Vida.

SUSIJĘS: Camila Alves dalija Sweet Selfie su Matthew McConaughey “Gamtos jėga” Mama

VIDEO: Camila Alves švenčia Yummy šaukštus paleisti

Kalbėkitės apie vieną žavingą šeimą.