“Cameron Diaz” švenčia senėjimo grožį su “Fresh-Faced Instagram”

Kameronas Diaas savo naujojoje knygoje graziai dovanoja savo išmintį senėjančio džiaugsmo. Ir ji praktikavo tai, ką ji skelbia, paskelbdama nuostabų šviežią portretą, išlaikydama būsimą spaudą, Ilgaamžiškumas knyga.

Ji kartu su švelniai susižavėjusiomis nuotraukomis rašė: “Man labai malonu tęsti pokalbį, nes mokymasis, kad jūs galite gero amžiaus, iš tikrųjų padės jums gerinti amžių. Jei suprantate, kaip veikia jūsų kūnas, galite imtis veiksmų padėti išlaikyti ją geriausiai įmanomai būsenai, kad ji galėtų nešti tave per ilgą ir gražų gyvenimą “.

Man labai malonu tęsti pokalbį, nes, mokydamasis, kad jūs galite gerokai seniai, tikrai padėsiu jums gerėti. Jei suprantate, kaip veikia jūsų kūnas, jūs galite imtis veiksmų, kad išlaikytumėte geriausią įmanomą būklę, kad jis galėtų ilgai ir gražiai gyventi. | Skaityti visą mano pranešimą www.OurBodyBook.com @thebodybook #linkinprofile #longevitybook #knowledgeispower #everyoneages

Kamerono Diazo (@camerondiaz) paskelbta nuotrauka

Per savo interneto svetainę, paskelbtą apie savo naują knygą, “Diazas” dalinosi daugiau išminties perlais senėjimo metu, įskaitant penkis ramus laimingojo gyvenimo ramsčius: “Valgymas, kūno judėjimas, miego geras naktis, streso sušvelninimas ir ryšys su tie, kurie mums patinka “. Paprasta, teisinga?

43-erių metų vyras tęsė: “Mokydamiesi, kad jūs galite labai gerai gyventi, iš tiesų jūs padėsite gerėti. Jei suprantate, kaip veikia jūsų kūnas, galite imtis veiksmų, kad išlaikytumėte geriausią įmanomą būklę, kad ji galėtų jus nešiotis. per ilgą ir gražų gyvenimą “.

SUSIJĘS: “Cameron Diaz” demonstruoja jos naujus inicialus ant monogramos Valentino piniginės

Diazas nėra svetimas, norėdamas dalintis nuotraukomis iš savo beprotiško grožio reklamuoti savo knygas. Ji anksčiau atskleidė šį natūralų įspūdį savo pirmuoju grožio vadovu, 2013-aisiais Kūno knyga ($ 26; amazon.com).

Vienas iš mano didžiausių akimirkų! Gavome pirmąją privalomą “Kūno knygos” kopiją! @ thebodybook LADIES !! Aš parašiau šią knygą TAI ir JŪSŲ KŪNUI … Ir aš taip džiaugiuosi, kad pasidalinsiu su jumis! Galite iš anksto užsisakyti jį dabar. http://amzn.to/1cmXmY6 #loveyour amazingbody

Kamerono Diazo (@camerondiaz) paskelbta nuotrauka

Ji tikrai turi savo geriausią reklamą!

Galite pasiimti rankas Ilgaamžiškumas knyga ($ 28; amazon.com) Balandžio 5 d.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 7 =