Cameron Diaz sveikina seserį Nicole Richie savo kolekcijoje su Sweetest Post

Ši garsi šeima vis dar tampa saldesnė! Praėjusios savaitės Nicole Richie naujoji kolekcija tapo šeimos reikalu praeitą savaitę, kai jo brolis Benji, Joelas Maddenas, ir jo nuotaka Cameron Diaz pasirodė palaikyti savo naują liniją. Bet meilės reikalas dar nebaigtas: “Diazas” “Instagram” ką tik paskelbė saldžiausią žinutę savo seserimai.

Nuotraukoje garsūs draugai pritraukia vakarėlius, kurie šventė “Richo” Harlow 1960 metų kolekciją su “Revolve”. “Mes esame seserys dėl mūsų šeimininkų, ir aš esu labai sužavėtas ir didžiuojuosi, kaip ji talentinga”, – aktorė pavadino šį įrašą. “” Revolve “jos kapsulių kolekcija yra nuostabi jos dvasios ir jos stiliaus atspindys; seksualus ir elegantiškas, žaismingas ir įžemintas, moteriškas su vyriška, dar šiuolaikiška retro samba. Sveikinu, “- rašo ji.

Mes esame seserys, nes mūsų misters, ir aš esu labai sužavėtas ir didžiuojuosi, kaip ji talentinga. “Revolve” kapsulių kolekcija yra nuostabi jos dvasios ir jos stiliaus atspindys; seksualus ir elegantiškas, žaismingas ir įžemintas, moteriškas su vyriška, dar šiuolaikiška retro samba. Sveikinu, ir aš turiu galvoje @nicolerichie #hohxrevolve

Kamerono Diazo (@camerondiaz) paskelbta nuotrauka

Sako Richie Stiliuje kad “L.A.” įkvėpta kolekcija, kuri pradėjo birželio 2 d. “revolve.com”, įkvėpta jos stilingos draugų grupės, kuri pati įtraukta. “Ką manau, kad mano draugai dėvi? Ką mes galime pora su kitais gabalais, kurie jau egzistuoja mūsų spintoje? Kokia yra vasaros vibracija? “Ji paklausė savęs kuriant liniją.

SUSIJĘS: Nicole Richie Harlow namas 1960 x revolve kolekcija Kas vasaros sapnai yra pagaminti iš

Parduokite apsvaiginimo kūrinius apsilankę revolve.com.