“Burberry” per metus suleido daugiau kaip 37 milijonus dolerių vertės produktų

Ar apšviesite savo mylimą “Burberry” tranzito kailio dydį už 1 990 dolerių? Tikriausiai ne, bet, matyt, prekės ženklas tai daro.

Pagal Laikai, prabangus anglų mados ženklas tiesiog sudegino daugiau kaip 37 milijonus dolerių vertės prekių per metus, o tai iš esmės reiškia daugiau nei 20 000 tų ką tik paminėtų vyrukų. Per pastaruosius penkerius metus bendrovė sunaikino maždaug 116 milijonų JAV dolerių gaminiui, kurį sudaro drabužiai, aksesuarai ir kvepalai, o tai reiškia, kad bendrovės akcininkai nepatenkinti.

Kodėl jie tai padarys? Iš esmės, prekių ženklai, tokie kaip “Burberry”, atsikratė šių nepageidaujamų daiktų, kad jie nebūtų pavogti arba parduoti už didelę nuolaidą kainą. Pagal Laikai, prabangios etiketės nori įsitikinti, kad jų produktai nepateks į “netinkamų žmonių” rankas po populiarių “pilkųjų rinkų”. Mes leisime jums tai suprasti.

Kaip praneša BBC, “Burberry” pakomentavo neprotingą proceso pobūdį, nurodydama, kad jie užtikrina, kad jų praktika iš esmės neapsaugotų aplinkos. “” Burberry “atlieka kruopščius procesus, siekdama sumažinti perteklinių atsargų kiekį, kurį gaminame. Tais atvejais, kai reikia pašalinti produktus, mes tai darome atsakingai ir mes toliau ieškome būdų, kaip sumažinti ir pervertinti mūsų atliekas “, – teigė Burberio atstovas spaudai..

Jie išreiškė panašią nuomonę pareiškime “Newsweek”: “Tais atvejais, kai reikia pašalinti produktus, mes tai darome atsakingai ir mes ir toliau ieškome būdų, kaip sumažinti ir pervertinti savo atliekas”, – teigė “Burberry”. “

Žinoma, aplinkosaugininkai nėra patenkinti tuo, kas vyksta.

“Nepaisant didelių kainų,” Burberry “neteikia pagarbos savo produktams ir sunkaus darbo bei gamtos ištekliams, kurie buvo naudojami jų gamybai”, – sakė BBC atstovas “Greenpeace” atstovas Lu Yen Roloff. “Didėjantis perteklius rodo perprodukciją, o ne sulėtina jų gamybą, jie degina puikiai gerus drabužius ir produktus”.

Dabar “Twitter” žmonės skambina į prekės ženklą.

SUSIJĘS: Ar jūsų mėgstamiausia “Burberry” spausdina apie “Punk Makeover”?

Tačiau Burberry nėra vienintelė prabangos etiketė. Kaip Laikai praneša, kad mažame miestelyje “Vasteras” Švedijoje yra “H & M” neparduotų prekių. Greitas mados mažmenininkas, kuris siunčia savo nepageidaujamus produktus į elektros energijos gamybos stotį deginti. “Richemont”, prabangių laikrodžių ir juvelyrinių dirbtuvių gamintojai tokioms prekėms kaip “Cartier”, kaip praneša, prarado daugiau kaip 557 milijonus dolerių vertės prekių, kad jų nebūtų galima parduoti pigesnėmis kainomis. Kalbėdamas su BBC, Roloff pridūrė: “Tai purvinas mados industrijos paslaptis. “Burberry” yra tik ledkalnio viršūnė “.

Laimei, paslaptis nebėra saugi.