“Brolių juodoji žvaigždė” Ksenia Solo sako tikėtis “daug žalos” rytdienos sezono finale

Berniukas juodas pagal savo žvaigždės Ksenia Solo, kuri vaidina paslaptingą “Shay” klonų užpildytą sąmokslo seriją, “užmaskuoja” savo trečiąjį sezoną rytoj naktį, o mokslinė fantastika dramos laukia “sprogimo” ar “dar didesnio sprogimo” . Mes susižavėjome su Solo, kai ji neseniai sustojo Stiliuje“Niujorko” biurams kalbėtis apie tai, kas vyksta rytoj nakties finale, ir ji parodė, kad yra daug dramos laukti, ypač kai kalbama apie Shay santykius su Cosima, vienu iš daugybės klonų, kuriuos vaidina Tatiana Maslany dėl Rodyti.

“Visiems simboliams tenka daug pavojingumo”, – sakė Solo, pridurdamas, kad jos herojaus epizodas “bus labai kompromituojantis”. Ir serija “vykstantis meilės trikampis”, kuriame “Shay” ir “Delphine” kovoja dėl “Cosima” meilės, greičiausiai sumušės. “Tai bus tikrai įdomu pamatyti, kas atsitinka tarp Shay ir Delphine”, – sakė “Solo”. “Jie būna įvykę karui, nes jie susipažino vienas su kitu”.

SUSIJĘS: gaukite Astronauto moterų klubas Naujojo šou kostiumų dizainerio stilius

Mūšis už Cosima širdį gali pakilti, tačiau Solo vis dar nėra įsitikinęs, ar jos charakteris nusipelno tokio prizo. “Ji vis dar gana paslaptis, bet manau, kad Shay turi gerus ketinimus”, – sakė ji. “Malonu įsitikinti, kad ši sąžininga ir dvasinė mergina ateina, kas tampa Kosimo mylėtoju ir daro jaustis puikiai. Kas žino, kas ateityje vyks, bet dabar akivaizdu, kad tai yra puikus ir šiltas santykis, todėl manau, kad žmonės lėtai žengia į “Cosima / Shay” traukinį “.

Ksenija Solo 2
Sarah Balch, InStyle.com

SUSIJĘS: Kodėl “Edgy” Nauja paroda Komplikacijos “Must-Watch”, pasak žvaigždės Beth Riesgraf

Nepaisant to, daugelis gerbėjų vis dar yra atsargūs Shay-ir Solo gerai žino apie jų skepticizmą. “Vienintelis dalykas, kurį girdžiu iš žmonių:” Ar ji gerai? Ar ji bloga? Ar ji ketina kažką nužudyti? “” Ir į tai Solo atsako: “Kas žino?” Nors ji gali būti tamsoje, aktorė turi inklus apie tai, kas gali būti jos charakterio likimas. “Aš žinau, kad rašytojai nori įvykdyti savo teisingumą ir manau, kad jie su jais padarys ką nors naujo. Praėjusiais sezonais žmonės, kurie, mūsų nuomone, buvo geri, pasirodė blogi, ir aš žinau, kad jie dabar supranta, kas ateityje vyks. “

Tačiau yra vienas dalykas, kurį galite atmesti, bent jau rytoj nakties epizodui. “Aš ne klonas,” sakė Solo. “Šiuo metu yra tik vienas iš manęs, bet kas žino, kas atsitiks!”

Prisijunk prie sezono tris finale iš Berniukas juodas rytoj naktį, 9.00 val. EST “BBC America”.

FOTO: Mūsų mėgstamiausi mados momentai iš berniuko juodo sezono 3