Britney Spears Wows į Strappy White Bikini

Britney Spears praeitą savaitę nužudė jį ant smėlio, atskleidė savo pavydėtiną figūrą seksualių bikini serijoje, nes ji atostogavo Havajuose su savo šeima. Trečiadienį pop superžvaigždė atsidūrė šilumos a raudona karšta išpjaustymo antspaudo bikini kad flaunted savo chiseled kūno sudėjimą. Ketvirtadienį ji sukūrė smėlio angelus a neono koralų dizainas. Vakar, Spears ir toliau wow, kai ji pasiekė paplūdimį ryškiai baltu numeriu.

Dainininko naujausi bikini yra rimtai įtempti, bet ne įprastu būdu. Spagečių dirželiai kyla iš juostos stiliaus virvelės, kad būtų patenkinti tos pačios medžiagos apykaklės aplink dainininkės kaklelei, sukurdami gležnų pūkų efektą, kuris pabrėžė jos tonuotas pečius. Trikotažo atitikmenų dugniai sporto trimis juostomis iš abiejų pusių, kartu su tuo pačiu aukso aparatūros detalėmis, pateiktomis viršuje. 34 metų mergaitė užpildė savo paplūdimio dieną išvaizdą su raudonais veidrodėliais aviatoriais ir rudais kaubojau skrybėliais, bet tikra žvaigždė šou buvo jos žudikas paplūdimio bod.

SUSIJĘS: Žiūrėkite Britney Spears Sizzle savo naują “Make Me” muzikinį video

“Spears” išleido savo muzikinį vaizdo įrašą “Make Me” vakar, pirmąjį singlą iš būsimojo albumo Šlovė kuri planuojama atleisti 2006 m. rugpjūčio 26 dieną. Malonu matyti, kaip užimta žvaigždė tampa nusipelnusiam šeimos laikui su sūnumis Seanu, 10, o Jayden, 9 m., kol ji grįš į darbą su viskuo, kas ateis. Nors mes leisime jai linksminti saulėje, negalime laukti, kol pamatysime, ką dar turi mums.

VIDEO: žiūrėkite Britney Spears stiliaus transformaciją