Britney Spears gyvena rožine bikini

Tai Britney, paplūdimys! Vakar Britney Spears šilto rožinės spalvos bikini susiplėšė ir gaudavo saulę Kauai, Havajuose. Tiesą sakant, dviejų mama atrodė juokingai tinka neono dvejetui, kuri parodė raumenis ir gilią įdegį.

Žvaigždė pritraukė išvaizdą su sluoksniuotais karoliais, atspindėtais aviatoriais ir raudonu apyrankiu. Grammy apdovanojimų pelnęs menininkas, norėdamas suteikti gerbėjams savo atostogų rojų skonį, viską apibūdino, paskelbdamas nuotraukas savo “Instagram”. Kada nors paslaptinga, “Spears” užfiksavo vieną smūgį – jos abs priešais viliojantį vandenyną – su nepakankamai išaugusiomis emocijomis.

Britney Spears’o (@britneyspears) bendrai paskelbta žinia

VIDEO: Britney Spears iškelia savo bėgimo tako pasirodymą

 

Apie tas abs … pop princesė nėra svetimas dirbti – ji dažnai dokumentuoja savo fitneso programas ir laiku su instruktoriais, kad išlaikytų formą savo Vegas rezidencija. Neseniai pasirodė “Make Me” dainininkė Moterų sveikata kad “kasdienis pratimas yra svarbus tiek psichiškai, tiek fiziškai” ir kad “[aš] visada verčiamas sunkiai dirbti”. Tai tikrai atsipirks! 

SUSIJĘ: 12 kartų “Britney Spears” “Killer Bod” beveik privertė mus eiti į sporto salę

“Spears” taip pat paskelbė antrą nuotrauką, kurioje ji susidūrė su savo atostogų draugais: savo vaikais Seanu ir Jaydenu bei motina. Saldaus šeimos picas, “Spears” klanas turi ryškias bogie lentas ir plačiai šypsosi.

Dar viena puiki diena ����

Britney Spears’o (@britneyspears) bendrai paskelbta žinia

Jos paprastas parašas? “Dar viena puiki diena”. Tai atrodo taip!