“Britney Spears” grįžta į kritikus su “Live ’90s viršelio”

Britney Spears suteikia žiniasklaidai ką nors kalbėti apie savo naujausią veiklą.

Dainos stresas “My Piece Of Me”, kuri praeityje susižeidė lūpų sinchronizavimo įtarimus, nusprendė parodyti savo vokalinį špagatą gyvu pasirodymu ankstyvojo 90-ųjų metų pabaigoje, nustebinančiam gerbėjus.

Šeštadienį pop princesė jai davė koncertų mėgėjams Gabalėlis manęs Las Vegase rezidencija, nes ji pridūrė Bonnie Raitt 1991 m. Singlą “Something to talk About” apie savo įprastą sąrašą.

“Taigi aš pastaruoju metu daug domisi, ar ne?” dainininkė pradėjo savo įžiebimą, prieš atverdama apie nepastovią šlovės pusę. “Šią rytą aš prabudau, o aš buvau panašus į” Pasaulyje yra daug dalykų “ir kitų dalykų, bet iš esmės atrodiau, o aš buvau panašus, jūs žinote, ką spauda ir žiniasklaida visą savo gyvenimą … jūs žinote, tai tikrai beprotiška, vieną minutę jie sunaikina jus, ir jie tikrai siaubingi, o kitą minutę jūs žinote, kad esate pasaulio viršūnėje? “

Spearsas baigė savo kalbą, pasirodydamas tiesiogiai kreipiantis į kritikus. “Aš niekada apie tai kalbėjau, jūs žinote, o aš esu pietinė mergaitė”, – sakė ji, prieš nužudydama savo ekskromptą pasirodymą. “Aš esu iš pietų ir man patinka išlaikyti tai realybe, todėl aš noriu tik įsitikinti, kad aš tęsiu, kad tavo šeimos nariai kažką pasikalbėti, gerai?”

Britney dainuoja “Kažkas pasikalbėti apie” gyventi �� #shook #pieceofme

“Joey Monroe” (@joeymonroe) bendrai paskelbta žinia

SUSIJĘS: Britney Spears slamžia tuos lūpų sinchronizavimo gandai kartą ir visiems laikams

Klausykite jos atlikimo savyje aukščiau pateiktame vaizdo įraše.