Britney Spears dažai “Blue Sequin Bikini” parduodant savo meną už 10 000 USD

Praėjus kelioms dienoms po to, kai vienas iš jos daugybės piešinių projektų padėjo jai grąžinti 10 000 dolerių, kad būtų galima pasinaudoti “Las Vegas” šaudymo aukomis, Britney Spears ir toliau tęsia savo statusą kaip naujai atrastą meno žinovą, dirbdamas ją už drobės daugiau nei viena.

Ketvirtadienį pop princesė atrodė, kad ją sukėlė neseniai pasiekta meninė sėkmė, nes ji vilkėjo dangų mėlyną sequin bikini ir leido dalintis paveikslu klaidą su savo dviem sūnumis, Sean, 12, ir Jayden, 11.

TK
Britney Spears / Instagram

“Pastaruoju metu mes kūrybingi savo namuose …”, kūrinys “My Piece of Me” užfiksavo vaizdo montažą, išsiųstą jos “Instagram” sąskaitoje, kuri prasideda didinant aukso klavišų rinkinį, kol gerbėjai sugalvoja idilišką žvilgsnį apie mamytę. iš dviejų kruopštaus tapybos ant vidinio kiemo, apsirengęs sparkliu dviejų dalių maudymosi kostiumėliais, porą nelaimingo atsitiktinumo didžiųjų kunigaikščių ir gausaus kremo paslėpimo.

Kadangi Lenny Kravitz’s “Let Love Rule” vaidina fone, žiūrovai yra traktuojami skirtingais kampais, spalvinga darbo nebaigta, taip pat Brit neįtikėtinai bikini bod.

SUSIJĘS: “Britney Spears” pardavė gėlių tapybą už 10 000 dolerių už Las Vegaso aukų gaudymą

Vėliau kamera užsiima “Spears” vaikais, jungiančiais meninį šeimos laiką, nes jie mėgaujasi saulėtą popietę savo paties tapybos kūriniuose.

Pasibaigus papildomam gydymui, atlikėjas “Baby One More Time” įrodo, kad ji turi žingsnius ant drobės ir iš jos, nes ji spontaniškai pradeda pyrouetting švęsti savo kūrinio užbaigimą.

Pastaruoju metu mes kūrybingi savo namuose … ��������������

Britney Spears’o (@britneyspears) bendrai paskelbta žinia

Tiesiog kita priežastis, dėl kurios mums patinka pop žvaigždė!