Brigitte Nielsen yra nėščia – 54 metai

Jei Janet Jackson nėštumas 50 metų amžiaus sukrėtė jus, tada Brigitte Nielsen kūdikių naujienos bus neabejotinai padėkite jums pakelti antaką.

54 m. Buvęs Red Sonja ir Beverly Hills Cop II aktorė nėščia su savo penktuoju vaiku. Pirmadienį ji pasidalijo naujienomis, apkabindama savo kūdikio kilpą su parašu, kurioje rašoma: “šeima tampa didesnė”.

šeima tampa didesnė ❤️ #me #family #brigittenielsen #babybump

“Brigitte Nielsen” (@realbrigittenielsen) bendrai naudojama žinia

laimingas laikas ❤️ teigiamas vibes #happyness #positivevibes

“Brigitte Nielsen” (@realbrigittenielsen) bendrai naudojama žinia

Nielsen laukia savo penktojo vaiko su vyru Mattia Dessi, 39 metų, kuri ji vedė 2006 m., Nors ji turi keturis vaikus iš trijų ankstesnių santykių: Raoul Meyer Jr, 23, Douglas Meyer, 25, Killian Gastineau, 28 ir Julia Winding, 34. Ji anksčiau buvo susituokusi su Sylvesterio Stallone.

Nors naujienos gali pasirodyti stebėtos, Nielsen ir Dessi jau daug metų bijojo vaikų. 2008 m. Ji atidarė Sveiki! žurnalas apie savo šeimos auginimą. “Vaikai mane išlaikė. Po to, kai aš padariau Playboy, mes norime išbandyti IVF. Jis klausia daug, bet, jei tai įmanoma, mūsų paketas būtų baigtas “, – sakė ji. Tuo metu ji buvo 44 metų.

VIDEO: Jessica Alba apie tai, kaip būti tobula viršelio mergina

Jacksonas padarė antraštes 2016 m., Kai ji oficialiai pranešė apie savo nėštumą – neįprastą pasimatymą 50 metų moteriai. Vis dėlto pastaruoju metu vidutinis Holivudo laukiančių moterų amžius padidėjo, o nėščiosios žvaigždės ruošiasi gimdyti 40 metų amžiaus.

SUSIJĘS: Ar Holivudo 40-osios motinos slegia moterų vaisingumo suvokimą?

Bet kokia yra tikimybė, kad vyresni kaip 50 moterys bus pastoję? Tos paskutiniosios 35 laikomos “pažengusio motinos amžiumi”, ir tikimasi, kad komplikacijų rizika didės. Tačiau genetika ir bendra sveikatos istorija taip pat yra veiksniai. Tuo tarpu vaisingumas mažėja “net 95 proc. Moterų nuo 40 iki 45 metų amžiaus”, – teigia Sheryl Ross, M.D., obsidianas Providenceo Sent Džono sveikatos centre Santa Monikoje, Kalifornijoje..

Vaisingumo ekspertas dr. Johnas Zhang anksčiau sakė Dienos naujienos moterims virš 50 metų tik 1 proc. tikimybė pastoti, nors IVF gali padidinti tikimybę, jei bus naudojamos jaunesnės moters kiaušiniai. Neaišku, kaip Nielsen nėščia.

Kaip Niujorko laikas pranešė praėjusiais metais, daugkartiniai tyrimai parodė, kad gimdymas vėlesniame amžiuje gali būti išmintingas jūsų vaiko sprendimas. Tarptautinio žurnalo “Epidemiologija” tyrimo duomenimis, 35-39 metų amžiaus moterims vaikai turėjo geresnes pažinimo galimybes nei jaunesni moterys.

Bet kokiu atveju, sveikinu Brigitte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 47 = 48