Brie Larson pranešimai Širdies laiškas, padovanojantis kambarį, kad atneštų jai ir Jokūbui Tremblay kartu

Brie Larsonas jaučiasi sentimentalus. Oskaro laimėtoji aktorė, jei pagaliau pasibaigus 28 savaičių spaudos kelionei Kambarys, ir tai gaivus momentas. Per pastaruosius dvejus metus ji praleido darbą filme, nuo filmavimo iki reklamos, Larsonas ir jos bendražvaigždė Jacob Tremblay suformavo gana tvirtą obligaciją. 

Aktorė pasirodė “Instagram”, norėdama pasidalinti saldžiu pranešimu savo ekrano sūnui, ir tai vilioja į mūsų širdies ritmus. “Prieš 28 savaites (pagal” Instagram “)” @roomthemovie “pristatė premjerą” #telluridefilmfestival “. Po atrankos @jacobtremblay ir aš rutuliuotė, jis turėjo šokoladinį pieną ir turėjau raudoną vyną. pirmą kartą, nesitikėdamas to, kas turėtų įvykti. “” Praėjusią naktį pažymėta, kas gali būti mūsų finalinis toastas į šį filmą. “Jis turėjo soda ir aš turėjau.” Mes esame Japonijoje “, – parašė ji kartu su savo ir” Tremblay “klipų akinių nuotrauka. 

“Kartu mes keliaudavome pasaulį, praleidome beveik dvejus metus užsiėmimus, žaismingai ginčydami tuos dalykus, kurie gali ilgiau kvėpuoti ir ilgai kalbėti apie kambarį. Iš esmės kiekvienas žingsnis buvo su meile. turtinga ir kantriai tarpusavyje. Mes labai nusijuokėme, ypač kai tai buvo sunku. Mes pasirinkome vienas kitą, atsakėme kitiems, kai buvo pavargę ir visada išliko giliai. sujungiant mus su likusiu pasauliu. Ačiū visiems, kurie su mumis dalinosi šia kelione. Aš niekada to nepamiršiu “.

SUSIJĘS: Brie Larsonas ir Jokūbas Tremblayas turi geriausią laiką kartu Tokijuje

Prieš 28 savaites (pagal “Instagram”) “@roomthemovie” pristatė “#telluridefilmfestival”. Po atrankos @ jacobtremblay ir aš rutuliu. Jis turėjo šokoladinį pieną ir turėjau raudonąjį vyną. Prisimenu, kad po to, kai šį filmą pirmą kartą pasidalijo su pasauliu, jaustis taip pažeidžiamas; nežinote, kas turėtų ateiti. Praėjusią naktį pažymėta, kas gali būti mūsų finalinis toastinis filmas. Jis turėjo soda ir aš turėjau. Mes esame Japonijoje. Kartu mes keliaudavome pasaulį, praleidome beveik dvejus metus šaukiantį, žaismingai ginčydami dalykus, tokius, kurie gali ilgiau kvėpuoti ir ilgai kalbėti apie kambarį. Savo pagrindu kiekvienas žingsnio kelias buvo imtasi su meile. Mes buvome dosnūs ir kantrūs vienas kitam. Mes labai nusijuokėme, ypač kai tai buvo sunku. Mes pakėlėme vienas kitą, atsakėme už kitą, kai buvo pavargęs ir visada ištvermingas. Dėkojame už kambarį, kad mus kartu sujungtumėte. Dėkojame už kambarį, kad sujungtumėte mus su likusiu pasauliu. Dėkojame visiems, kurie dalinosi šia kelione su mumis. Aš niekada to nepamiršiu.

Nuotrauka, paskelbta Brie (@brielarson)