Bradas Pittas nešioja tik telyčias ir džinsus, daro mūsų burnos vandenį

Jei vaikinas gali padaryti jums dvigubą, o apsirengęs džinsais ir marškinėliais, jis viskas vyksta. Yra tik kažkas, kaip tee užsikibęs. Štai čia, švelni bicep. Gal šiek tiek tėtis bod peekingas per.

Tai yra Brado Pitto atvejis. Taip, Bradas Pitas ir visi dalykai, kuriuos reikia padaryti, yra sinonimai. Tačiau aktorius atrodė įspūdingai žavėjančiam ketvirtadienį Los Andžele, kai jis nieko nepadarė, išskyrus žingsnį, kuriame buvo puodelis ledinės kavos. Visų pirma, šis vaikinas yra 53. Taigi leiskite, kad apsigyventi. Amžius yra ne kas kita kaip skaičius, bet šis bičiulis atrodo maždaug 34.

TK
4CRNS / WCP / BACKGRID

Grįžkime prie pagrindinio taško: jis dėvėjo laisvą, švelnų kaklo mėlyną kelią, kuris dėl vėjo mums parodė, kad jo raumenys yra liemuo. Jo pusiau tuck rodo, kad jis rūpinasi stiliumi. Džinsai? Jie buvo natūralaus mažo aukščio ir mums priminė apie 2000-ųjų pradžioje, tačiau žmogus jiems puikiai atrodė. Tie batai šaukė: “Aš jau 53 metai ir aš būsiu dėvėti šiuos batus į likusį laiką”, o akiniai buvo tik klasikiniai.

SUSIJĘS: žr. “Brad Pitt” ir “Angelina Jolie” bendrai naudojamą nuosavybę

Kalbant apie jo kitą puikią aksesuarą? Ši druskos ir pipirų barzdos. Nepamirškime atkreipti dėmesį į tai, kaip jis uždaro duris už jo. Tiek daug pasitikėjimo. Tiek daug chutzpah!

SUSIJĘS: 14 Įžymybės, kurios nemato nieko panašaus į simbolius, kuriuos jie grojo ekrane

Jūs vis dar turėjote, Bradas.