Blonde v. Brunette? Margot Robbie pasveria (plius, šukuosenos ji niekada nebandys)

Atsižvelgiant į darbo reikalavimus, nėra neįprasta, kad aktorė išbandytų naują plaukų spalvą, pjūvį ar stilių. Tačiau kai kuriais atvejais tai yra visiškai žvaigždutinė transformacija, pavyzdžiui, kai Margot Robbie, šviesiaplaukė, kuri užsidegė Volstryto Vilkas, vaikščiojo “Akademijos apdovanojimais” raudoną kilimėlį su blizgančiomis raudonmedžio spynomis ir inkrustacija “Saint Laurent” suknele. Pasirodo, jos tamsesni kumšteliai buvo susiję su artėjančiu “sci-fi” filmu Z Zacharijai. Ketvirtadienį Vakarų Holivudo “Petit Ermitage” vakarienės metu rengia “Carmella” vakarienę, o Aussie stunner pasveria savo plaukų atspalvius.

Šviesiaplaukis

“Tai labiau patraukliai, aš nežinau, ar atrodo gražiau, bet tai gražiai ekrane atvaizduotas nuotraukas ir panašius dalykus”, – sako ji. Bet ji yra atsargi, kaip ji porą savo drabužių spinta su savo lino plaukais. “Aš niekuomet negaliu dėvėti girly, nes tada aš tiesiog jaučiuosi kaip Barbie lėlė”, – sako ji. “Aš visada galiu dėvėti daugiau vyriškų drabužių, kaip juodos juostos marškiniai”.

Brunette

Robbie komforto zona yra tamsi. “Aš turėjau brunetės plaukus iš tikrųjų per vidurinę mokyklą, todėl aš visada labai myliu šią spalvą”, – sako ji. Kai ji pateko į klausymo grandinę, daiktai sušvelnėjo. “Kai aš pradėjau dirbti ir veikti, visi jie norėjo turėti blondinai plaukus, – sako ji. Grįžimas į seną spalvą buvo gražus pokytis, be to, “tamsių plaukų rūšis suteikia man kondicionavimo aspektą”, – priduria ji, nurodydama jos keptas sruogas. Bet jos brunetės plaukai truks ilgai. Duty call: žaisti Jane naują Tarzanas paleiskite, ji ketina lėtai pradėti apšviesti savo sruogos. “Aš nežinau, kiek,” sako ji. “Mes tiesiog žino, kad tai negali būti tamsi”.

Šukuosenos ji niekada nebandys

Jei Robbie yra žaidimas eksperimentuoti su skirtingais plaukų atspalviais, ji balso, kai kalbama apie žirklės. Ji niekada nepadarė piksijos, sako ji. Ji grįžta, kai ji buvo penkta, ir apkabino berniuką. “Visi mokykloje iš tikrųjų manė, kad buvau berniukas”, – prisimena ji. “Tai buvo trauminis, aš niekada nepadėjau savo mamos už tai. Aš gaivina tuos prisiminimus!”

Su Carita Rizzo ataskaita