Blake Lively – tai 1940-ųjų grožis šioje išskirtinėje naujoje “Adaline” plakato amžiuje

Jei kas nors gali groti nuostabiu grožiu, kuris nėra amžius, tai Blake Lively. Ir aktorė daro tai tiktai savo artėjančiame spindesyje “Adaline” amžius, kuris pasakoja apie 29 metų moteris pavadinimu Adaline Bowman, kuri, gimusi 1900 m. pradžioje, niekada nesulaukia amžiaus po paslaptingos automobilių avarijos. Kadangi Adaline gyvena per 20 amžiuje, ji gali nebūti vyresnė, tačiau ji persijungia į savo išvaizdą, kaip įrodyta viename iš devynių Adaline per amžių simbolių plakatų. “

SUSIJĘS: Blake Lively atrodo #Flawless priekinėje eilėje Marchesa NYFW paleidimo šou

Viršuje esantis vaizdas užfiksuoja 1943 m. Charakterį, o Akademijos apdovanojimų turintis kostiumų dizaineris Angusas Strathie dirbo, kad Adaline išvaizda būtų kuo tikroviška. “Aš myliu šį išvaizdą, nes jis man primena Laureną Bacallą Kaip susituokti su milijonieriu,”pasakoja filmo režisierius Lee Tolandas Kriegeris Stiliuje. “Kaip ir Bacallas, Blake yra nepaklusnus grožis. Šiuo mūsų istorijos momentu ji yra slapta, taigi labai svarbu, kad jos išvaizda atrodytų stipri ir bebaidė – atrodytų, kad būtų tinkama moteriai, kuri jai priklausė , priversti važiuoti pasauliu, kuriame dominuoja vyrai. “

Be filmo “Lively” drabužių spinta (daugiausia sudaryta iš “Gucci” dalių), plaukai ir makiažas taip pat yra lemiamas veiksnys išlaikant jos stiliaus autentiškumą.

FOTO: “Blake Lively” grožio transformacija

“Kiekvienoje eroje yra bendrų bruožų, skirtų makiažui, plaukams ir stiliams, ir mes tikrai turime ištirti juos visus šiame filme”, ​​- sako filmo makiažo atlikėja Monica Huppert. “Mes norėjome, kad” Adaline “turėtų savo stilių, todėl per dešimtmetį aš nusprendžiau išlaikyti tokias pačias spalvas” Adaline “paletėje, kad būtų galima atlikti tik patikslinimus, kad padėtų parduoti laikotarpį, pavyzdžiui, 1940 m. Prigimties ir lūpų formą”.

Norėdamas gauti tinkamą derinį, Huppertas naudojo “L’Oreal” produktus, įskaitant “Infallible Pro-Last” lūpų dažą “Incallible Red” ($ 13; lorealparisusa.com) ir “Visible Lift Blur Blush” “Soft Peach” ($ 13; lorealparisusa.com). “Grožis apie Blake’ą Lively’į, kuris vaidino Adaliną, yra tai, kad ji nebijo išbandyti dalykų. Jei tai padėtų manęs imtis tolesnių veiksmų, ji nebūtų bijojusi, jei tai būtų tinkama simboliui”.

Norėdami gauti daugiau “Lively” spalvingo periodo stiliaus, gaukite “Adaline” amžius kai jis aplankys teatrus balandžio 24 d.

SUSIJĘS: “Blake Lively” atrodo labiau nei bet kada naujausi “Adaline” amžius Priekaba