Blake Lively neteko 61 svaro svorio, kurią jis įgijo nėštumo metu

Nors svorio netekimas po nėštumo yra kova už bet kokią naują mamą, be to, spaudimas grįžti į savo kūdikio svorį Holivude.

Niekas to nežino geriau nei aktorė Blake Lively, kuri per pastaruosius trejus metus pagimdė du vaikus ir per tą patį laikotarpį keturiasdešimt septynių filmų.

Po pirmojo nėštumo su dukra Džeimu, Lively stebuklingai susigrąžino savo šešių pakuočių per keletą trumpų mėnesių prieš gamybą Saldainiai (2016 m.). Nors atrodo, kad filmas magija, iš tikrųjų, Blake dirbo neįtikėtinai sunku grįžti formos.

30 metų ir jos treneris Donas Saladinas (kurį ji dalijasi su vyru Ryan Reynolds), daugiausia dėmesio skiriama stiprumo treniruotėms, o ne kardiozei. Išankstinė gamyba Saldainiai, Gyvas mokymasis padidino nuo vieno iki dviejų kartų per savaitę iki penkių ar šešių. “Mes atliksime viršutinę kūno treniruotę pirmadienį, apatinę kūno dalį antradienį. Trečiadienis buvo žaisminga baseino treniruotė, kur ji padarė ratus “, – paaiškino Saladino. “Ketvirtadienis buvo viršutinė kūno dalis, penktadienis apatinėje kūno dalyje, o šeštadienį mes daugiausia dėmesio skyrėme aksesuarų judėjams: rankoms, pečiams”.

Po to, kai Lively gimė jos ir Reynoldso antrojo vaiko 2016 m. Rudenį, tačiau Liežuvautoja Alus dar labiau ramiai (nors be jokios abejonės, sunkios) požiūris į kūdikio svorio kritimą.

Pirmadienį Blake pasidalino savo ir jos trenerio nuotrauka ir padėkojo Saladinui už tai, kad pastūmėjo ją. Ji taip pat pagyrė save už savo įspūdingas pastangas.

“Pasirodo, kad negalite prarasti 61 svaro, kurį įgijote nėštumo metu, tik pasikeldami instagramą ir įdomu, kodėl neatrodo, kaip visi bikini modeliai”, – mama iš dviejų juokavo. “Ačiū @donsaladino, kad užmuštų mano A dvigubą S formą. 10 mėnesių įgyti, 14 mėnesių prarasti. Labai didžiuojasi : raumenys: :šypsnys: : raumenys:.”

Pasirodo, kad negalite prarasti 61 svaro, kurį įgijote nėštumo metu, paprasčiausiai slinkdami per instragramą ir įdomu, kodėl neatrodo, kaip visi bikinio modeliai. Ačiū @donsaladino, kad užmuštų mano A dvigubą S formą. 10 mėnesių įgyti, 14 mėnesių prarasti. Jausmas labai didžiuotis

“Blake Lively” (@blakelively) bendrai paskelbta nuotrauka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 36 =