Blake Lively naujasis filmas atrodo kaip “Gone Girl” versija 2018 m

Blake Lively ištraukė visus sustojimus, kad reklamuotume savo naują filmą, Paprastas malonumas, dukterinės įmonės “Instagram” sąskaitos pakeitimai. Aktorė nesupjaustė Visi (įskaitant Ryan Reynolds sukaktį), pradėdamas sekti mergaičių, pavadintų Emily Nelson, ir ištrinti visas savo nuotraukas. “Kas atsitiko su Emily’u? …” ji parašė savo “Bio” kaip išsamios schemos, skirtos jos naujam filmui patvirtinti, dalis, o trečiadienio rytą mes pagaliau gavo pirmąją priekabą.

Gyvas pasirodė “Twitter” ir “Instagram” priekaboje, o nuo jo išvaizdos šis filmas bus kitas Gone Mergina. Gyva žvaigždė kaip Emily Nelsonas, prabangus, “elegantiškas” moteris, kuri, atrodo, dingsta į ploną orą. Anna Kendrick vaidina savo geriausią draugą, kuris supranta, kai Emily išnyko, kad ji daug nežinojo apie savo draugą.

“Ji yra загадка, mano žmona. Galite priartėti prie jos, bet niekada negalėsite ją pasiekti “, – sako Emilyus vyras Seanas (vaidino Henry’as Goldingas). Paskutinis “Lively” kaip raudonukės fotografijos priekabos šou pasirodė, kad ji galėjo prisidėti prie šio jos išnykimo.

SUSIJĘS: “Blake Lively” kiekvieną nuotrauką išskyrė tik “Instagram” sąskaitoje. Štai kodėl

Reynolds, už tai, kas verta, atsakė į “Lively”, nesvarbu jam “Instagram”, ir, žinoma, jis yra geras sportas apie visa tai. “Tikrai girdi. Tai baisus būdas išsiaiškinti, kad buvau išstumtas iš namų, jei būtų sąžiningas. Absoliutus baisumas “, jis juokavo Smallzy.

Ryan Reynolds reaguoja į Blake Lively, nesvarbu, ar jis “Instagram”

Taigi, šiandien Blake Lively nesusituokęs vyras Ryan Reynolds “Insta ��”

Kaip Ryanas pasiėmė naujienas?

Deadpool filmas 20th Century Fox

Posted by Smallzy, trečiadienį, gegužės 2 d., 2018 m

Atsižvelgiant į tai, kaip gerai šie du kepsnys vienas kitą, atrodo, kad visi yra gerai Lively-Reynolds namų ūkyje. Paprastas malonumas hitai teatrai rugsėjo 14 d.