Blake Lively atskleidžia savo labai reliatyvią motyvaciją dalyvauti renginiuose su Ryan Reynolds

Jie sako, kad meilė yra mūšio laukas, bet jei jūs esate Blake Lively ir Ryan Reynolds, tai tikrai daugiau kaip smorgasbord.

Lively, 30, ir Reynolds, 41, išėjo iš N.Y.C. antradienio vakarą, norėdami dalyvauti darbuotojo orientacijoje Dead Pool žvaigždė naujoji alkoholio įmonė, aviacijos džinas. (Ką jūsų biuro orientacija neapėmė dviejų “A” sąrašo šventųjų pasirodymo?)

Motina dviejų buvo jos įprasta atsitiktinis kietas savarankiškai baltos off-the-peties ilgio rankovių mididress su apykaklės juostos kilpų apie savo kaklo – manau, kad kokteilių vakarėlis atitinka paprastą paplūdimio dieną. Blake suporavo elegantišką chalatą su nuogomis sandalomis (panašiai atrodydamas čia), vienos lazdos auskarą ir mažą ponytail.

Reinoldsas papildė savo žmoną tamsesne spalvų schemoje, dėvėdamas tamsaus kostiumo striukę ir šlepetes su pilka sukneleliu marškiniu ir jo parašo plataus akinių.

Blake Lively Ryan Reynolds
Michael Simon / startraksphoto.com

Prieš pradedant pasikliauti Blake’u, kad išvalytumėte savo tvarkaraštį, kad jis pasirodytų savo vyrui, tai žinokite: ji yra tik už laisvą maistą.

Savo “Instagram” istorijoje gyvas krepšys savo verslinį vyriškį, paskelbdamas “Selfie” su filantropine pora Jonathan ir Lizzie Tisch su antrašte: “Išvaizda ant mūsų veidų = kai visi eidami į vakarėlį tiesiog už laisvą maistą …” Kaip mes, tai gauname ji juokauja, bet TBH tai nėra bloga strategija …

Blake Lively Embed
Instagram / atskirai

SUSIJĘS: Kodėl Ryan Reynolds sakė, kad Blake Lively yra “tikriausiai pateikia skyrybų knygas”, kol ji išeina

Reynoldsas juokingai pasidalijo savo lūkesčiais su darbuotojais, sakydamas miniai: “Aš rekomenduoju tikrą skausmą ir perskirstymą” ne “.” Man patinka perskirstyti “.

Niekada nepakeisk, Blyan (gerai, mes dirbame su slapyvardžiu).