Billy Joelis vėl bus tėtis! Štai kiekvieną kartą, jo dainų žodžiai “Great Parenting Advice”

Billy Joel dar kartą taps tėvu! 68-erių metų dainininkas laukia jo trečiojo vaiko kito mėnesio su savo žmona, Alexis Roderick, 35 metų.

Joelis papasakojo apie naujienas interviu Belfasto telegrafas. “Mes turėsime kitą mėnesį,” sakė jis. Pora jau turi 2 metų dukrą Della Rose.

“Šis yra gana gera”, – sakė jis, kalbėdamas apie “Della”. “Ji miega per naktį. Tikiuosi, kad kitas bus. “

Billy Joel Alexis Roderick
Bruce Glikas / Getty

Joel taip pat yra tėtis, 31-metis Alexa Ray Joel su buvusia žmona Christie Brinkley, todėl jis turi daug patirties su vaikais. Bet jei jo dvi pirmosios dukterys nesuteikė jam pakankamai praktikos, jam reikia tik pažvelgti į savo dainų žodžius tam tikram patarimui.

VIDEO: Jessica Biel atveria apie netinkamas tėvų dalis

Laikykitės przewijanie kiekvieną kartą, kai Joel’o muzika turi visas rekomendacijas, kurias jis turėjo būti puikus tėtis naujagimiui – net 68 metų amžiaus.

SUSIJUSIOS: Billyo Joelio muzikinių vaizdo įrašų galutinis įvertinimas

1. Nebijokite neveikti savo amžiaus.

“Jūs galite padaryti mane nemokamai / galite padaryti mane šypsena / galite padaryti mane kaip mažasis vaikas”.

2. Leisk jiems būti, kas jie yra.

“Negalima eiti keisti, pabandyti pasimatuoti”, Joel dainuoja. “Aš negalėjau tave mylėti geriau / aš myliu tave taip, kaip tu esi”.

3. Pažvelkite į juos net iš mylių.

“Ei, Viešpatie, ar galėtum stebėti jos šią naktį?” Kadangi ji yra toli jūroje / Ei, Viešpatie, ar galėčiau atidžiai stebėti šią vakare? Ir įsitikink, kad ji viskas bus gerai “.

4. Pasakykite jiems, kiek tu myli juos.

“Pasakyk jai apie tai / pasakyk viską, ką jaučiatės”, – dainuoja Joelis. “Tegul ji žino, kad jai reikia / leiskite jai sužinoti, kiek ji reiškia”.

5. Valgyk kiekvieną akimirką.

“Tai laikas prisiminti /” Kadangi tai nebebus amžinai / Tai yra dienos / Laikytis / “Kadangi mes ne / Nors mes norime”.

6. Visada dainuokite jas našlė.

“Gerai naktį mano angelas / Dabar atėjo laikas sapnuoti / Ir svajoti, koks nuostabus tavo gyvenimas bus / Kada nors tavo vaikas gali verkti / Ir jei tu dainuos šią lopšinę / Tada savo širdyje / visada bus mano dalis”.