Beveik visi “Kate Spade” paskutiniai dizainai išparduoti

Netrukus po to, kai Kate Spade buvo paskelbta mirusia antradienį dėl akivaizdžių savižudybių Niujorke, jos vienodos prekės ženklo gerbėjai paėmė socialinę žiniasklaidą, kad pagarbintų vėlą dizainerį, pripažintų jos darbą ir poveikį, kurią ji paliko Amerikos mados industrijai.

Kitų valandų metu labiausiai lojalūs dizainerio gerbėjai taip pat įrodė savo meilę “Spade” tokiu būdu, kaip jie geriausiai žino: pirkti savo produktus. Pirkėjai apsigėrė į Francesą Valentinę – prekės ženklą, kurią ji sukūrė 2016 m., Tikėdamiesi nusipirkti rankas ant pastarųjų sukurtų daiktų..

Trečiadienio rytą išparduota beveik kiekviena iš 64 “Frances Valentine” fragmento “Naujų atvykimo” dalis, kurioje galima įsigyti tik metalinius sandalus (345 dolerius, francesvalentine.com), kuriuos galima iš anksto užsisakyti. “Hard-to-get” aksesuarai yra dviejų tonų drobės, vikerinės rankinės (populiari vėliava “Spade”) ir turkio spalvos akiniai. Arba galite rasti daugiau “Frances Valentine” dizaino parduotuvėje shopbop.com.

SUSIJĘS: “Kate” pynimo maišo galia

Nors ji nebegali įsigyti savo vardo prekės ženklo (ji pardavė savo prekės ženklą 2007 m.), Francesas Valentinas yra panašios aksesuarų kompanijos “Spade” parašas, aguonos ir moteriškos estetinės prekės. Prekinis ženklas niekada nebuvo atskleidęs savo pelno, tačiau per dvejus metus nuo jo įkūrimo ji nepasiekė pakankamai daug garų, kaip pirmoji jos etiketė. Atrodo, kad jos mirtis gali pasikeisti.

Stripes yra gražus ❤️. . . . . . #francesvalentineny #katevalentinespade #tgif #stripesonstripes

Franceso Valentino (@fvalentineny) bendrai paskelbta nuotrauka

“Honeypot” – mūsų geriausiai parduodamas krepšelio krepšys. Šiandien mes pradėsime keletą visiškai naujos krepšelio siluetų, dėl kurių mes labai džiaugiamės. Palaukite … . . . . #francesvalentineny #francesvalentine #katevalentinespade #basketbag

Franceso Valentino (@fvalentineny) bendrai paskelbta nuotrauka

 

“Mano senelis, tėvas, brolis, o mano dukters vardas – Francesas. Tada Valentinas buvo mano mamos tėčio vidutinis vardas, nes jis gimė Valentino dieną “, – sakė ji WWD 2015 m. lapkričio mėn. ji pavadino prekės ženklą. Ji taip pat pakeitė savo vardą į Kate Valentine 2016 m., Kad būtų išvengta painiavos su savo vardine etikete. 

SUSIJĘ VIDEO: Rachelė Brosnahanas dovanoja savo teta Kate Lade su šokių video

 

Labai malonu matyti tiek daug paramos “Spade” jos mirčiai.