Benediktas Cumberbatchas yra 40! Žiūrėk, ką jis įvykdė, garbėdamas savo gimtadienio etapo

Praėjus beveik dviem dešimtmečiams, veikiančiam kaip aktorius, Benediktas Cumberbatchas – vienas iš mūsų mėgstamiausių anglų atlikėjų – virsta “didžiuoju 4-0”. Šiandien mes švenčiame savo gimtadienio etapą, pripažindami jo daugybę pasiekimų. Per savo karjerą jis ne tik nusileido daug įspūdingų teatro, filmų ir televizijos vaidmenų, bet jis taip pat žinomas kaip ypač labdaringas vaikinas. Garbės vardu Cumberbatch gimtadienį suapvalinome 9 savo labiausiai ypatingus gyvenimo momentus. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte, kaip jis pučia visus.

1. Jis gavo pagirti tiesiai iš savo Marvel Comics personažo

Dabar tai pirmas. Dėl jo artėjančio vaidmens “Marvel’s” Doctor Strange (nuo 2016 m. lapkričio mėn.), Cumberbatch uždirbo garbę ir nykščius nuo … Daktaras Keista pats.

Benediktas Cumberbatch Birthday - 1
DoctorStrangeOfficial // Facebook; Michael Stewart / GC vaizdai

2. Jis yra profesionaliai apmokytas aktorius

Prieš baigdamas karjeros karjerą, Cumberbatch sužinojo iš kai kurių geriausių treniruočių režisierių, kai jis uždirbo savo meno magistro laipsnį klasikinėje veikloje iš Londono muzikos akademijos ir dramos meno.

3. Jis pasiima amerikietišką klasiką

Nors filmas yra atidėtas, “Cumberbatch” išleido dalį “The Grinch” kitame “Dr Seuss” filmo adaptacijoje. Kaip “Grinch” pavogė Kalėdas. Negalime laukti, kol pamatysime “Cumberbatch” Kalėdų grobimo gebėjimus.

Benediktas Cumberbatch Birthday - 4
Courtesy Everett Collection; Dave Benett / Getty

4. Jis labai nusipelnė už savo amatus

Per savo karjerą Cumberbatch laimėjo tris Primetime Emmy apdovanojimus ir už Imžaidimo žaidimas, Geriausias aktorius surinko nominaciją “Academy Award”. Be šių apdovanojimų, jis laimėjo šešias Britanijos kino ir televizijos menų akademijos nominacijas, penkias “Screen Actors Guild Award” nominacijas ir du “Golden Globe Award” nominacijas.

5. Jis yra daugybės talentų vyras

Be jo daugelio televizijos ir kino dalių, “Cumberbatch” pasiekiamumas kaip aktorius taip pat apima teatrą, radiją ir pasakojimą. Gavęs savo pagrindą kaip jaunasis teatro atlikėjas Londone, jis pradėjo leisti vaidmenis prestižiškesnėse kūriniuose, kaip Po šokio, Frankenšteinas, ir Hamletas. Be to, didelis radijo gerbėjas, Cumberbatch padarė keletą laidų BBC ir jis papasakojo keletą dokumentinių filmų “National Geographic” ir “Discovery Channel”.

6. Jis yra tėtis!

Nuo praeitos vasaros Cumberbatch ir jo žmona, Sofija Hunter, turėjo savo pirmąjį vaiką. Jų kūdikio berniukas Christopheris Cumberbatchas gimė 2015 m. Birželio 1 d., O jei jis kažkas panašus į tėvą, jis tikrai bus daug talentingas mažas tibetis ne kartą.

Benediktas Cumberbatch Birthday - 2
Anthony Harvey / Getty

7. Jis labdaringas vaikinas

2015 m. Birželio mėn. Jis buvo paskirtas karalienės Elžbietos II ordino “Britų imperijos” ordinare (CBE) už jo paslaugas scenos menams ir labdarai.

Benediktas Cumberbatch Birthday - 3
Anthony Devlin / WPA Pool / Getty

8. Jis gali atlikti beveik bet kokį vaidmenį

Kaip dideli aktoriaus gerbėjai, mes negalime gauti pakankamai “Cumberbatch” patrauklių, ekrane pasirodymų. Nuo tada, kai jis gyvena Holivudo, jis išleido įvairias įspūdingas dalis, įskaitant (per balso ir judesio įrašymą) simbolius Smaugą ir “Necromancer” Hobitas filmų serija. Be to, “Cumberbatch” buvo daugybė kitų žymių filmų, tokių kaip Žvaigždžių Kelias Į Tamsą, 12 vergovės metų, ir netrukus mes pamatysime aktorių, kad savo neįtikėtinai veikiančius įgūdžius gyvenime kaip Dr. Stephen Strange minėtame Marvel Comics filme, Doctor Strange.

Benediktas Cumberbatch Birthday - 5
StarTrekMovie / Facebook; TheHobbitMovie / Facebook; “XPX” / “Star Max” / “GC” vaizdai

9. Jis gali pakabinti kostiumą kaip nieko kito

Pagaliau mes negalime pamiršti, kad komplimentuosime “Cumberbatch” savo puikiai elegantišku raudonu kilimu. Nepaisant jo įtempto grafiko ir tėčio, aktorius niekuomet nerekomenduoja žvelgdamas į visuomenę. Žemiau mes sukūrėme tris iš geriausių jo išvaizdų iki gimtadienio garbės.

Benediktas Cumberbatch Birthday - Suits
Jeff Vespa / Getty; Dave J Hogan / Getty; D Dipasupil / FilmMagic