Bella Thorne atsidaro apie seksualinės prievartos istoriją

Laikas's Up

Nors “Time Up Up” judėjimas suvienijo Holivudo vyrus ir moteris su drąsiais socialiniais ir socialiniais teiginiais “Golden Globes”, “Beverly Hilton” valgomi ne tik tie, kurie važiuoja vakaro bangos suteikimu.

Įžymi meilė aktorė Bella Thorne, kuri žvaigždė “Disney Channel” seriale “Shake It Up” kartu su Zendaya, buvo viena iš tų, kurie buvo linkę pasidalinti savo istorija vakar.

“Aš seksualiai piktnaudžiaujau ir fiziškai augau nuo tos dienos, kurią galiu atsiminti, kol man buvo 14 metų … kai pagaliau turėjau drąsos užrakinti mano duris vakare ir sėdėti”, – “Instagram” prasidėjo 20 metų vyras. antraštė. “Visi velniškai naktį. Laukiama, kad kažkas vėl pasinaudotų mano gyvenimu. Ilgai ir ilgiau laukiau, kol jis sustos ir galiausiai padariau. Tačiau kai kurie iš mūsų nėra taip laimingi, kad išgyventi. Prašau šiandien atsistoti už kiekvieną sielą, kuri yra bloga. #laikas baigėsi.”

Aš seksualiai piktnaudžiaujau ir fiziškai augau nuo tos dienos, kurią galiu prisiminti, kol man buvo 14 metų. Kai aš pagaliau turėjo drąsos užrakinti mano duris naktį ir sėdėti prie jo. Visi velniai naktį. Laukiama, kad kažkas vėl pasinaudotų mano gyvenimu. Ilgai ir ilgiau laukiau, kol jis sustos ir galiausiai padariau. Tačiau kai kurie iš mūsų nėra taip laimingi, kad išgyventi. Prašau šiandien atsistoti už kiekvieną sielą, kuri yra bloga. #laikas baigėsi

“BELLA” (“@ bellathorne”) bendrai paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: daugiau nei apsirengimo kodas: kaip laikas keisti globą

Thorne taip pat kalbėjo “Twitter”, rašydamas: “Aš niekada nežinojo, kas buvo teisinga ar netinkama, auga … Aš nežinojo, kad žmogus, pasklindęs į mano miegamąjį naktį, buvo blogas žmogus. #laikas baigėsi.”

Mes esame įkvėpti nuo jūsų drąsos, Bella. Tu ne vienas.