Bella Hadidas sako, kad jai neužmirštama amžius

Jei Bella Hadid buvo ledai, ji būtų aštraus, švelnus ir šiek tiek ištirpsta. Bent jau tai buvo dizainerio Aleksandro Vango pasirodymas, nes abu šią savaitę Kanų kino festivalyje atidarė kampaniją “Magnum Ice Cream”. 21-erių metų supermodelis labai sukrėtė savo draugų aprašymą.

 

Hadidas ne visada buvo linkęs pamiršti savo perliuojamus baltymus. Tiesą sakant, jūs galbūt pastebėjote, kad ji įgijo reputaciją, kad niekada šypsosi. Tai neapsimeta jos.

 

“Aš visada savijautai savimi ir man nepatinka mano šypsena”, – sako ji Stiliuje užkulisiai. “Maniau, kad visą savo gyvenimą aš turiu kreivą šypsota”. Tada, kai jos modeliavimo karjera nutilo, jos rimtas išvaizda staiga tapo jos parašu. “Kai pradėjau modeliauti, tai buvo tokia intensyvi jėga, kad manau, aš tiesiog nesypsokiu ir nenorėjau, o tada tapo dalykas kad aš ne šypsokis “, – sako ji, bet ne dėl daugybės priežasčių, dėl kurių žmonės teigia. “Aš tiesiog nebuvo jausmas gerai, ir man nepatinka mano šypsena”.

 

SUSIJĘS: Bella Hadid ir The Weeknd buvo pažymėti bučiavosi Kanuose, ir mes turime kvitus

 

Iš tiesų Hadidas yra netgi švelnus buvimas, netgi pasakęs, kad ji jaučiasi kaip pati. Tačiau ilgą laiką ji nebuvo. “Aš tikrai serga keletą metų, todėl aš kažkodėl pamiršau apie tai”, – sako ji, apie savo ilgą mūšį su žinoma energetine laimo liga.

 

Tačiau Hadidas sako, kad jos neužsimenančios dienos yra už jos, o ne dėl visų antraščių, bet dėl ​​to, kad ji iš tikrųjų kažką šypsosi. “Dabar aš šypsosi tiek daug daugiau, nes aš tiek daug daugiau galiu ir galiausiai centre”, – sako ji. “Aš esu toks žmonių žmogus, ir aš kažkaip pamiršau, kai nesijaučiuosi gerai, todėl dabar aš visą laiką grįšiu dirbdamas spaudoje, kaip tai tikrai įdomu. Man patinka bendrauti su žmonėmis. Aš pats save suprantu “.

 

Tai patarimas, kad ji suteiktų jaunoms moterims pradėti savo karjerą. “Aš noriu, kad kažkas man pasakė, kad būtum pats, kai buvau jaunas”, – sako ji. “Kai aš pradėjau dirbti prieš trejus metus, manau, aš bandžiau sau formuoti”.

 

“Ten buvo visi šie dalykai, kurių aš nemanau, kad buvo kietas”, – sako ji apie interesus, kuriuos ji slėpė dėl vieningo spaudimo.

 

Viena iš tų slaptųjų aistra? Mezgimas, iš visų dalykų. “Man patiko megzti visą mano gyvenimą, ir aš iš jo išnyko, o paskui aš buvau toks:” Palauk “. Dabar man patinka:” Man tikrai nesvarbu, ar kas nors mano, kad tai kietas ar ne, nes man patinka tai “. Taigi aš tikiuosi, mergaitės žino, kad jei jūsų aplinkiniai žmonės nemano, kad tai kietas, tai tikrai nesvarbu, nes tu esi kietas ir tu esi, ir tai geriausia, ką tu gali būti”.

VIDEO: Gigi Hadidas ir Selena Gomez nesupranta, labai dėkoju

Hadidas, kuriame supa kino elitas Kanuose, nori kalbėtis apie savo siekius galų gale veikti, išskyrus tai, kad ji negali įsiminti eilučių, kad išsaugotų savo gyvenimą. “Aš padariau teatrą, kai buvau jaunas, bet negalėjau prisiminti bet koks linijų, todėl aš visada būtų geriausias draugas, o mano sesuo [Gigi Hadid] vaidins pagrindinį “, – prisipažįsta ji. “Vieną dieną noriu į ją patekti. Gal, kai baigsiu savo modeliavimo karjerą, tada pradėsiu veikti ir pažiūrėk, kaip tai vyksta. “

 

Nors Hadidas atskleidžia, kad ji dažniausiai grįžta namo tik pakuojant savo maišus ir eik kažkur naujo, visada visada yra labai daug draugų, laukiančių jos, kai ji daro savo duobę. “Mano mergina go-tos yra mergaičių, kurias aš jau pažiniau 10 metų ir kurie mane pažino prieš visa tai”, – sako ji. “Mano geriausias draugas Ally [Aflalo] buvo mano geriausias draugas, nes man buvo 14. Mano Dieve sesuo, Olivija [Perez], kuri buvau pažodžiui vaiko gimdymo kambaryje, mes gyvenome kartu dvejus metus Niujorke. Jie tiesiog didžiuojasi manimi, o kai grįšiu namo, aš tiesiog noriu apkabinti, ir jie tiesiog visada ten “.

 

“Mano sesuo taip pat yra. Mes palaikome draugus aplink mus, kad sužinoję visą savo gyvenimą “, – priduria Hada. Tai padeda jai pasilikti, kai ji gauna internetinę kritiką. Ji dažnai sako, kad šiose pastabose aprašyta asmenybė yra ta, kurios ji net nepažįsta. “Tai, apie ką žmonės kalba apie mane, negalėtų būti netikra. Aš esu toks švelnus žmogus, ir aš manau, kad mano draugai visada gerbs mane už tai, kas esu viduje “.

 

Ar tai nuobodu? Jūs statote. Tačiau ji skolina tėvus mokydama, kaip ignoruoti triukšmą ir galią. “Jei esate pavargęs, pavargau, ir jūs turite tai padaryti”, – sako ji apie savo požiūrį. “Man patinka mano darbas, o dienos pabaigoje mano lova jaučiasi labai saldus naktį”.