Bella Hadid pristatė savo naują šuniuką “Instagram” su beveik nuogi snap

Bella Hadid neleido savo stiliaus stiliams pasijusti nuo savo naujo pūkuoto draugo. 

Trečiadienį “Bulgari” veidas pasirodė socialinėje žiniasklaidoje, kad pristatytų savo pasekėjus savo naujajam šuniukui, kuriame buvo niūrus postas, nieko nešiojantis, išskyrus nuogus sijonas.

“Šuniuko pirmasis dienos apsipirkimas”, skaitomas NSFW nuotraukos antraštė, kurią dalijasi Hadido stilistas Mimi Cuttrell. Seksualiai prigludus, pjedestalo žvaigždė smarkiai šypso, žavėdamas savo beveik atvira refleksija grožio kambario veidrodyje. Jei turėtume supermodelio kūną kaip Bella, mes taip pat šypsokis. 

21 metų mergaitė karamelė plaukai pūkuotė strategiškai laikoma rankose per savo krūtinę, o Cuttrell baltas šuo sėdi savo kojomis.

TK
Bella Hadid / Instagram

Hadidas taip pat dalinosi stilingu “apsipirkimo” kelione po vilkimo šuniuko. “Pullin Up In Something Foreign ..”, kilimo ir tūpimo tako grožis rašė, įrodo, kad jos naujas šuo jau yra modeliavimas natūralus.

Implantinės fotografijos su šunu metu Bella dirbo ilgą juodą tranšėjos kailį, džiūvimo džinsus, tvirtus kovos batus batus ir rautišką skrybėlę, nes ji susipynė su naujausia Hadido šeima.

Pullin Up In Something Foreign..�� @whatgoesaroundnyc Only����♀️����

Paskelbta “�� (@bellahadid)” įraše

Dabar, kaip jūs darote įžangą.