Bella Hadid parodo, kaip daryti dygliuotos džinsus

Tiesiog laikas džinsinio mėnesio, (kurį mes švęsime čia Stiliuje visi balandis) Bella Hadid parodė mums viską, kas yra tinkama dygliuotosioms džinsėms. Šis modelis išaugo Niujorke nešiojus Stella McCartney porą, kurioje buvo vienas iš sezonų labiausiai populiarių akcentų – atsitraukęs, išblukęs hem.

VIDEO: Mūsų mėgstamiausia Bella Hadido grožis atrodo

 

Bella nuvalo savo džinsinį drabužį su rudos juostos, juodos spalvos krepšio ir juodos spalvos viršaus, tvirtai laikydamas dalykus au courant su atitinkama bombonešio striukė, puikiai tinka nugarai N.Y.C. oras Ji dėvėjo savo tamsias spynos, kurios buvo ištrauktos atgal į griežtą bandelę ir padidino garsenybių efektą su poromis juodų saulės akinių. Norėdami išlaikyti ilgą džinsų kilimėlį nuo vilkimo ant žemės, ji pridūrė taškinius pirštuosius kulniukus, dėl kurių jos jau senos kojos atrodė iš esmės begalinės.

Bella Hadid Instagram - Embed
bellahadid / Instagram

Jaunesnė Hadido sesuo neseniai grįžo iš savo intensyviai-Instagrammed Jamaikos pabėgimo su draugais ir, atrodo, vis tiek sugrįžta, kasdien debiutavus daugybę žurnalų viršelių ir aptarnaujant didelį gatvės stilių. Akivaizdu, kad jos atostogos buvo veiksmingos perkraunamos, nes priešpėterio viršelio mergina viskas šypsosi kameroms.

SUSIJĘS: Bella Hadid Jets į Jamaiką su draugais

Gerai, B!