Bella Hadid kreipiasi į jos santykius su Drake po “Finesse” dainų tekstai

Ar jie ar ne? Tai buvo klausimas apie kiekvieno mintis apie Bella Hadid ir Drake po klausymo dainos “Finesse” ant reperio naujo albumo Skorpionas, kuri buvo išleista vakar. 

Garsai apie galimą pusiausvyros tarp supermodelio ir šampano “Papi” pradėtą ​​recirkuliaciją penktadienį dėka žodžių, kurie iš pirmo žvilgsnio nurodo Belą. 

Drake Bella Hadid
Getty Images (2)

Kelyje “Finesse”, “Drake” rapsai: “Noriu, kad mano kūdikis tavo akyse / Aš einu prieš savo patarimą / Ar turėčiau padaryti Niujorką? / Aš negaliu nuspręsti / Mada savaitė yra daugiau tavo dalykas nei mano ” Bella gyvena Niujorke ir yra vienas iš labiausiai reikalaujamų modelių, todėl ji yra nuolatinė priemonė mados savaitės metu. 

Vis dar nesu įsitikinęs? Kitoje dainoje, pavadintoje “Sandra Rose”, jis pamini savo garsų tėvą, sakydamas: “Mano namuose yra daugybė supermodelių, tokių kaip Mohamedas Hadidas”. Įtariamas? Taip. Galutinis? Ne. 

Na, palikite tai Hadidui, kad oficialiai nustatytumėte įrašą tiesiai. Po to, kai “Twitter” vartotojas parašė, kad “tikriausiai” turėjo “Sex” su ja, “Bella” kartą ir visiems laikams išspręsdavo gandas. 

“Ne aš!” Tai nepagarbus. KODĖL NĖRA DRABUŽIAI BE VISŲ NUORODŲ? ” ji atsakė. 

Mes ketiname priimti Bella žodį.