Bella Hadid iš naujo atrado savo “didžiausią aistrą” ir neleidžia modeliauti

Ką tikėtumėte, kad Bella Hadidas elgtųsi laukimo metu? Atkreipkite dėmesį į tropinį pabėgimą? Visą dieną praleiskite namuose su Gigi? Organizuoti savo spintą? Ne.

Antradienis pasirodė “Instagram”, kad mums primintume, kad nors modeliavimas yra tai, kas ją pavertė namų ūkio pavadinimu, tai nėra jos aistra Nr. 1. Teisingai. Hadidui nereikia įdegių kulniukų, pelningų reklamos kampanijų ir kiekvieno kilimo-tūpimo nuo Niujorko iki Milano vietoje. Vietoj to ji nori tik vieno: arklių.

“Turiu nulaužti šią gražią kūdikio mergelę šiandien !!!! Mano viena ir didžiausia aistra visada bus arklių, o dabar aš grįšiu! Kai mano širdis atgaivina meilę ir tiek laimės “, ji parašė kaip parašą gražiam blogiui, kuriame apibūdino savo žirgų lenktynių įgūdžius. Klipas (žemiau), Hadidas nešioja visą žirgo išvaizdą, įskaitant skrybėlę, nes ji sportingai važiuoja nuostabiu baltu žirgu.

Turiu nulaužti šią gražią mergaitę šiandien !!!! ❤️��Mes viena ir didžiausia aistra visada bus arkliai, o dabar aš grįšiu! su mano širdimi pakartotinai užpildyta meilė ir tiek daug laimės …………………….. Missing mano FWF šeimos, kuri išmokė man visko, ką aš žinau, ir įsitikinęs, kad mes visada įdėjome tą papildomą EXTRA darbą … aš labai myliu ir jus labai praleidau @ kinthebu @mpedd @ jennikarazissis #Karazissis

Bella Hadido (@bellahadid) bendrai paskelbta nuotrauka

Tolesne nuotrauka iš jos veiksmų, ji parašė: “Aš esu pilnas dar kartą”, pridedant “palaiminimai”.

Aš vėl pilnas … Palaiminimas … ❤️

Bella Hadido (@bellahadid) bendrai paskelbta nuotrauka

Žinoma, tai nėra naujas modelio hobis. Mama Yolanda Hadidas iškėlė Bella, Gigi ir Anwar kelyje, kur gavo žinių apie žirgų prekybą. Ji pasidalijo tuo pačiu “Bella” paveikslu “Instagram” ir parašė “Grįžkite į mūsų gyvenimo pamatą”.

SUSIJĘS: šis Olandijos modelis gali perduoti Gigi Hadido dvyniui

Reikia įrodymų? “Yolanda” reguliariai skelbia žavingas “Bella” ir kitų šeimos jojimo žirgų jaunuolio vaizdus. Štai Bella:

❤️Gam tu esi ….. #Roots #MyBabyBella #Preciousness #FarmLife

Paskelbta “YOLANDA” (@ yolanda.hadid) įrašyta žinia

Ir čia Gigi:

❤️Gigi pirmoji meilė ir atsakingai už gyvulių gelbėjimo gyvybę …… #BabyLove #FarmLife #Roots

Paskelbta “YOLANDA” (@ yolanda.hadid) įrašyta žinia

❤Pamiršite, kas esate prieš jus, pasakojo jums, kam tu turi būti ……. # YourFoundation #YourSpirit #TheEssenceOfWhoYouAre #ConnectedToMotherEarth

Paskelbta “YOLANDA” (@ yolanda.hadid) įrašyta žinia

Kaip miela!

❤️Gyvena ten, kur širdis yra ……. # PrisijungtaToYourRoots #FundationOfLife #Happiness

Paskelbta “YOLANDA” (@ yolanda.hadid) įrašyta žinia

SUSIJĘS: 30 Įžymybių, kurie vis dar yra draugai su savo egzaminiais

Džiaugiamės galėdami sužinoti, kad Bella iš naujo atrado jausmą.