Behati Prinsloo sveikina Candice Swanepoel savo kūdikių berniuką “We Did It”

Spalio 5 d. Candice Swanepoel pasveikino savo pirmąjį vaiką, kūdikį, o jo kolegos Viktorijos slaptasis angelas ir nauja mama Behati Prinsloo negalėjo būti didžiausi. 27-erių metų vyras pasirodė “Instagram”, norėdamas pasidalyti “Swanepoel” nuotrauka, kurią jis išreiškė, garbę pranešti apie jaudinimus..

“Džiaugiamės, ką padarėme”, – rašė “Prinsloo” kartu su dviejų modelių nuotrauka, kurioje jie dalijasi gėrimais savo rankšluosčiais. “Negaliu patikėti, kad mums taip pasisekė, kad per šią nuostabią kelionę kartu visam laikui. Myliu tave ir negaliu laukti, kol atitiks Anacą “.

Džiaugiamės drauge, mes tai padarė �� Nenorime tikėti, kad mums taip pasisekė būti amžinai šioje nuostabioje kelionėje. Myliu ir negaliu laukti, kad atitiktų Anacą ��

Nuotrauka paskelbta Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Praėjusią savaitę Swanepoel pasveikino savo pirmąjį vaiką su fiancé Hermann Nicoli ir šeštadienį paėmė Instagram, kad pasidalintų pirmuoju žavinga savo berniuko nuotrauka. “Gyvenimas yra mielas”, 27 metų filmo herčio šypsokis kūdikis.

Gyvenimas yra saldus. ����Anacan (Anacã) 5-ųjų spalio-2016 m

Paskelbta Candice Swanepoel (@angelcandices) nuotrauka

Tiesiog prieš kelias savaites “Prinsloo” pasveikino savo pirmąjį vaiką – merginą, pavadintą “Dusty Rose”, su adata Levine. Po daugelio dienų jie dalinosi pirmąja savo saldžios mažutės picle, suklijuotą ant tėvo tatuiruočių krūtinės.

Dusty Rose Levine 9/21/16

Nuotrauka, kurią paskelbė Adomas Levinas (@adamlevine)

SUSIJĘS: Candice Swanepoel pristato žavingą pirmą žvilgsnį į savo kūdikio berniuką

Svajonė.