Beauty Hack Alert: Kaip dėvėti akių šešėlį kaip lūpdažį

Man nuolat nustebina makiažo universalumas: antakių pieštukai kaip lūpos įdėklai, kontūriniai bronzeriukai, net ir lūpų dažai. Tačiau, kai girdėjau apie naują tendenciją, naudojant žvilganiuką kaip lūpdažį, man buvo įdomu ir norėjau sužinoti daugiau (be to, įsivaizduokite visas spalvas, kurias norėčiau išleisti iš mano mėgstamiausių akių šešėlių paletės!). Nors mados savaitės šou yra praktiškai nenuoseklūs, naudojant lūpų akių šešėlių spalvas gali būti šiek tiek bauginantis arba galbūt per gothas, jei jūs ketinate vaikščioti tamsioje aplinkoje. Taigi, kad geriau suprastumėte, kaip susitvarkyti su tendencija. Lindsay Ebbin, “Celebrity Makeup Artist” “BeYu” ir “BAM Brands USA” įkūrėjas JAV, leiskite man pateikti keletą patarimų.  

“Galite naudoti šešėlį lūpoms, kurių spalva trunka iki dviejų valandų”, – sako Ebbinas. “Pradėkite nuo drėkinančio lūpų grunto, užpildykite savo lūpas ir atspalvį, atitinkantį pasirinktą šešėlį, ir apdaila naudokite kreminės spalvos šešėlius ant viršaus.” Makiažo meistras nurodo lengvą paletę, į kurią įeina glotnios rausvos spalvos atspalviai “Beyu Color Catch” akių palete “Vintage Rose” 12 USD; cvs.com (pamatyti, viršuje).

SUSIJĘS: “Coral Lipstick” yra “Naujas nude” vasarą
 
Taip pat galite naudoti šią techniką, kad sukurtumėte vėsų ombre efektą. Norėdami tai padaryti, uždėkite ant lūpdažio, tada “sluoksniuokite lengvesnį kremo veidų šešėlių šešėlį” (tą pačią spalvų šeimą, kaip ir lūpas) vidurinėje lūpų dalyje “, – teigia Ebbinas. Apsvarstykite galimybę rinkti kremą su šiek tiek spindesiu (pvz., Tarkim, pridedant aukso juostą į rausvai lūpą). Tiesiog pagalvokite, kiek spalvų derinių ir efektų gali būti sukurta!