Baras Refaeli parodo, kad jis auga, sukeldamas gėlių vienos poros maudymosi kostiumą

Dabar tai yra “maternity” išvaizda, kurią niekada nerodėme “Bar Refaeli”. Paskelbusi apie savo nėštumą, Izraelio grožis po “Instagram” paskelbė “Instagram” bikiniose, tačiau šią pirmadienį ji nusprendė pakeisti kitokią maudymosi kostiumą: vienkartinė.

Refaeli paėmė į nuotraukų dalijimosi svetainę, kad paskelbtų sau nuotrauką konservatyviausiu kostiumu, ir mes turime pasakyti, kad mes visiškai to kasti. “Kamufliacija, dirbo?” modelis parašė nuotrauką kartu su keletu lapų emojis. Ir nors jos vientisa dalis šiek tiek sutaptų su nuotraukomis, užfiksuotomis lapais, tai tikimės, kad mama gali būti sumaišoma visur, kur ji eina. 

Camouflaging ���� dirbo?

Nuotrauka, kurią paskelbė baras Refaeli (@barrefaeli)

Nereikia nenuostabu, kad Refaeli, kuris tikisi savo pirmojo vaiko su vyru Adi Ezra, nejaučia, kad “Instagram” nepastebės savo besikeičiančios figūros. Galų gale modelis paskelbė, kad tikėjosi gauti “teigiamą nėštumo testą”. Nuo tada ji paskelbė nesuskaičiuojamą nuotrauką apie save ir jos augančią kūdikį, ir ji nemato jokių lėtėjimo požymių. Tiesiog per savaitgalį ji paskelbė dar vieną pilvo baringo “gramą”, o tai įkvėpimo citata įkrovimui. “Gyvenimas yra ne apie tai, kiek įkvepiate, tai yra akimirkos, kurios praeina jūsų kvėpavimą”, – parašė ji kartu su nuostabia nuotrauka. Mes norėtume pasakyti, kad Refaeli tikrai mėgaujasi nėštumu.

SUSIJĘS: Baras Refaeli ir jos kūdikio gaudyklė. Sporto salė: “Nėra pasiteisinimų”

Gyvenimas yra ne tai, kiek įkvepiam įkvėpimui, bet ir akimirkų, kurie praeina jūsų kvėpavimą

Nuotrauka, kurią paskelbė baras Refaeli (@barrefaeli)