Barackas ir Michelė Obama negalėjo būti Cuter’io grįžimas prie Baltųjų rūmų rankomis į rankas

Baracko Obamos prezidento kadencijos pabaiga prasidės po to, kai bus rodomi antradienio rinkimų rezultatai. Taigi, kas bus vienas iš labiausiai patrauklių bruožų, kurį POTUS prisimena? Jo meilė pirmosios lady Michelle Obama.

Įrodyti, kad nėra tokio santykio kaip Obamos santykiai, laimingai sutuoktinė pora maždaug Pirmadienį Philadelphijoje pasirodė paskutinės minutės kampanijos ralis. Pora prisijungė prie demokratinės prezidento kandidato Hillary Clinton “Brotherly Love” miestelyje, kur pirmoji ledi parėmė Clintoną ir prisijungė prie A-listers kaip Bruce Springsteen ir Jon Bon Jovi.

Šia proga ji dar kartą sugebėjo pridėti dar vieną išvaizdų išvaizdą prie savo sąrašo, šįkart Naršizo Rodriguezo dangaus vatos plytelėje, viršydama panašią spalvotą suknelę, apdailos išvaizdą su užuominomis per kelio batus. Ir nors mes visada esame laive, kad laimėtume madingą akimirką, tai buvo ne tik mūsų išvaizda.

Michelle Full Length Embed
AP Photo / Andrew Harnik

Po jų nakties Obamas grįžo į Vašingtoną, D.C., kirto Baltųjų rūmų veją ir privertė mūsų širdis praleisti ritmą. Prezidentas vedė į pirmosios ponios ranką, pažvelgė į akis, o nuo veido išraiškos jai nusivylė.

Barackas and Michelle Holding Hands Embed
Dennis Brack-Pool / Getty Images

VIDEO: Michelle Obamos geriausi visų laikų išvaizda

Mes praleisime šią mylinčią pirmąją šeimą.