Autorius Kevinas Kvansas, kad sugalvotų Crazy Rich Asians į didįjį ekraną

Kevinas Kwan dar kartą tai padarė.

Už skanėsto esantis meistras Crazy Rich Asians serijos su savo ekstravagantiškomis pasakomis apie Azijos viršutinį ešeloną sukūrė panašius į kultas. Jis grįžta prie paskutinės serijos pabaigos, Turtingos žmonių problemos (įsitikinkite, tai taip pat patraukli, kaip pirmieji trys pirmieji tomai). Kartu su savo trečiuoju romanu “karštu” spaudu ir su žvaigždžių prisitaikymu, negalėjome praleisti progos gręžti Kwaną visais dalykais, susijusiais su literatūrine (ir netrukus kinematine!) Fenomenu.

Slinkite žemyn apačioje, kad sužinotumėte daugiau apie asmenį, kuris patiria perteklių mūsų išskirtiniuose klausimuose ir klausimais.

Koks procesas “filmuoti filmą” buvo jums panašus?

Tai buvo tokia rūšis, kaip atsibudusios bėgančios svajonės. Aš nepasirašiau knygos, ketinančios tapti filmu, bet tai atrodė taip natūralu, kai atvyko į Holivudą.

Įdomu, kaip filmas tapo beveik kaip žaibo lazdele – tai filmas, kurį tiek daug žmonių įkūnija amerikietiškiems Azijos amerikiečiams visame pasaulyje. Panašu, kad tai yra filmas, kuriame visi sutelkia dėmesį į jį, jie žiūri, jie labai nori išlaikyti jį kuo autentiškesnį, o tai savaime pasikeitė per knygą. Už jo yra judesys, kad aš netgi nėra dalis.

Ken Jeong neseniai buvo pridėtas prie “Cast” Crazy Rich Asians. Ar galite mums pasakyti, kokio pobūdžio jis žaidžia?

Aš negaliu tau pasakyti. Tai dalis smagiosios partijos. Mes atliekame keletą netikėtų dalykų. Žmonės tikisi, kad Ken [Jeong] galės žaisti tam tikrus personažus – jūs žinote, daug kalbama apie socialinę žiniasklaidą, kad, žinoma, jis bus, žinoma, Eddie, tikrai nemalonus pusbrolis, ir tai gali būti taip … Tai vyks būti įdomus žiūrovams, kad atrasti šiuos aktorius. Jie taip pat nori iššūkio. Jie nenori vaidinti stereotipų.

Trilogija iš tikrųjų skaitoma kaip serija ar filmas, ar jūs kada nors pradėjote rašyti filmą ar muilo operą??

Absoliutus! Kaip mažas vaikas, buvau visada, kaip ir kiekvienas vaikas, tarsi priklijuotas prie televizoriaus, bet mano seneliai iš tikrųjų stebėjo daugybę šių Azijos muilo operų. Kiekvieną popietę, kiekvieną vakarą, Singapūre, augantis Singapūre, buvo ši nuostabi televizijos operų visuma, muilo operos ir dramos, apie kurias niekas nežinojo JAV. Jie egzistavo Azijoje, jie vis dar daro, ir jie buvo tokie puikus, putplastis, įdomus, kaip lygiaverčiai Jaunas ir neramus, ir Bold ir grazus, visi tokie dalykai. Aš užaugau tik tokio tipo inhaliaciją. Žinoma, kai aš persikėliau į valstybes 80-ųjų viduryje, tai buvo šios sprogimo laikotarpis Dinastija, ir Dalasas, ir Falcon Crest. Aš buvau vienas iš tų vaikų, kurie visus juos stebėjo, todėl visas šio muilo operos pasaulis iš tikrųjų turėjo įtakos mano knygos rašymui. Buvo vienas tokio pobūdžio, kuris išsiskiria, kad labiausiai prisimenu, buvo vadinamas Vakar mirksintis. Tai buvo nustatyta 1930-aisiais. Ji buvo įsteigta Šanchajuje ir sukosi aplink labai turtingą didįjį, kuris taip pat buvo politikė … Ši medžiaga labai iš anksto įsitvirtino mano gyvenime..

Koks atsakymas į seriją buvo panašus į užsienį?

Čia padarytos knygos taip gerai, bet Azijoje tai tapo reiškiniu. Man buvo interviu apie Singapūro radijo stotį, ir aš pasakiau jai: “Aš vis tiek negaliu patikėti, kad Singapūrai tikrai skaito mano knygą”, ir ji atrodė kaip “O mano Dieve, Kevinas, tai yra cunamis. Vienintelis dalykas, apie kurį visi gali kalbėti visą laiką, yra jūsų knygos. Visi bando išsiaiškinti, apie ką rašote … “Taigi tai buvo tikrai, tikrai gerai priimtas, manau, dėl to, kad tai padaryta su humoru ir geru ketinimu. Aš nieko nenusileisiu, jie yra įdomios, pūgos istorijos, į kurias kiekvienas gali susieti, daug daugiau Azijoje, nes ten jie tai mato.

Net jei nesate “Crazy Rich Asian”, jei jūs gyvenate Singapūre, jei gyvenate Honkonge, jei gyvenate Tailande, visą dieną pamatysite nemalonų paradą. Jūs matote jaunų porų, važiuojančių aplink savo “Bentley”, tai yra daug daugiau jūsų veidą Azijoje nei JAV..

Manau, kad mano knygą perskaito tiek daug Azijos žmonių, tai tikrai tampa visų tautų kultūros objektu, ir tai nuostabu matyti. Tai juokinga, žmonės iš tikrųjų priėmė šiuos simbolius ir kai kuriais atvejais iš tikrųjų teigė esąs jų. Man, tai yra pagrindinė lustura forma, tam tikru būdu. Jie myli juos tiek, kiek nori būti jų, arba jie tvirtina, kad jie yra jų.

Ar yra vienas iš simbolių, kuriuos įkvėpė jūsų gyvenime esantys žmonės?

Norėčiau pasakyti, kad personažus įkvėpė labai įvairūs žmonės, kurie gyveno mano gyvenime. Kaip tai ne? Daug simbolių yra daugelio žmonių amalgamos, o ne tik viena. Taigi, taip, daugumą įtakos turi šeima, draugai, žmonės, su kuriais susidūriau, ne tik Azijoje. Aš turiu galvoje, galėčiau rašyti apie Niujorke esantį draugą, kurį paslėpiau knygoje. Istorijos yra pasakojimai, ir aš manau, kad jie išeina už geografiją.

Iš kur atsirado jūsų pradinis šios serijos įkvėpimas?

Ypač prieš penkerius, prieš šešerius metus, Azija buvo neįtikėtino ekonomikos bumu, ir šie žmonės tapo tokia neįtikėtinai turtinga, ir dėl to atsiradusi galia, įtaka ir kaip visa prabangos rinkos frakcija iš tiesų pasikeitė prisitaikyti prie Azijos. Tai didžiausia prabangos prekių vartotojų bazė. Jie sunaudoja 70 proc. Pasaulio prabangos prekių. Žmonės labai to nežinojo apie tai tiek Vakaruose, tiek maniau, kad atėjo laikas pasakyti šią istoriją.

Norėjau papasakoti istoriją, orientuotą į kultūrą ir pobūdį – tai, kaip atrodo, kad šie žmonės, iš tiesų asmeniškai, auga ir gauna tiek daug pinigų tuo metu, kai įvyko didžiuliai pokyčiai Azijoje. Aš maniau, kad būtų įdomu, kad tai būtų ištirti.

Romanas yra toks išsamus ir tikslus, kai kalbama apie madą. Kaip jūs tobulinote šias žinias, ar tai reikalauja daug mokslinių tyrimų??

Aš neturėjau daryti kokių nors mokslinių tyrimų, tiesiog būdamas Niujorko kūriniu ir dirbantis mados žurnaluose, nuėjau į “Parsons” dizaino mokyklą, todėl mados visada buvo mano gyvenime, sekėme mados ir tiesiog būdamas gerbėju dizainas apskritai, tai tikrai natūra dalis mano žodyno. Bet tai taip pat iš tiesų yra tai, kas vyksta Azijoje ir ten su žmonėmis. Gastronomija yra tokia svarbi, žmonės tikrai rimtai rūpinasi. Žmonės tikrai atkreipia tokį dėmesį ir jie yra tokie kruopšti savo stipendijas, kai jie taip pat džiaugiasi ir vartoja šiuos dalykus. Manau, toks skirtumas yra labai unikalus apie azijiečius ir jų įpročius. Jungtinėse Amerikos Valstijose žmonės neturi linkę kalbėti apie prekinius ženklus. Nebent kalbate su artimais draugais ar šeimos nariais, žmonės nėra įvardijami etikečių pavadinimai, tai laikoma “déclassé” – Azijoje, tai tik klausimas: žmonės kalba apie savo pirkinius, žmonės kalba apie tai, ką jie dėvi, tai yra daug atviresnė. Prisimenu, tai buvo net prieš 10, 15 metų, norėčiau aplankyti mano pusbrolius Honkonge ir norėčiau sužinoti: “Kokius džinsus naudojate? Kokie sportbačiai tu dėvi? Kokie batai tu dėvi? “Ir aš maniau, kad iš pradžių toks keistas, bet tada aš supratau, kad tai tik dalis, kaip jie bendrauja ir kaip jie dalijasi. Brendis ir prekės ženklai yra tiek daug mūsų apibrėžiančių žmonių, todėl labai įdomu, kaip svarbu, todėl būtent taip tiekiame Azijos klientų lojalumą. Yra tik tie žmonės, kurie tik tik vilkės Chanel ir neliks “Louis Vuitton” … Žmonės iš tiesų laikosi savo stiliaus įtaką daug griežtesniu, drausminiu būdu nei jie čia, todėl aš tikrai norėjau pagauti šį pasaulį autentiškai.

Jei laikotės tokios ypatingos prekės lojalumo tradicijos, kokį dizainerį galėtumėte dėvėti išskirtinai?

Būtų Dries van Noten. Jis toks eklektiškas dizaineris ir jis turi tokį intelektualų ir poetišką požiūrį į madą. Kiekviena kolekcija, kurią jis daro, yra tokia nuostabi. Jūsų darbe jūs galite pamatyti aspektus, kai juos matote, tačiau jis ne visada atpažįstamas visą laiką. Jis visada morphing, jis visada turi įtakos kultūros ir meno … Manau, kad jis turi labiausiai vaizduotę ir dėvėti drabužius. Kai kurie mano mėgstamiausi kūriniai, kuriuos aš turiu, yra iš jo.

Žinau, kad jūs sakėte, kad tai yra trilogija, tačiau bet kokia tikimybė jums grąžinti kitą įmoką?

Niekada nesakyk niekada. Tuo metu aš parašiau tris knygas, virš 1500 puslapių, iš tikrųjų vienos šeimos, ir aš tikrai pasiruošęs pakeisti. Aš pasiruošęs sulaužyti raumenis ir išbandyti kažką visiškai kitokio, o mano meninis pasiekimas šiek tiek kitokia kryptimi, bet galėčiau grįžti į jį, jūs niekada nežinote …

Kas tau bus?

Aš pradedu kurti serialą. Tai yra mano naujas projektas, kai aš baigiau knygas. Tai su “SPX”, studija, labai, labai anksti, labai mažai galiu pasakyti, bet tai bus visiškai kitokia, nes Crazy Rich Asians visata Tai bus vienos valandos scenarijus dramos serija, o kai kurios scenos gali pakartoti. Mano nuomone, visa tai susiję su Rytų ir Vakarų jungtimis mano projektuose. Manau, kad tai išliks esminis veiksnys, bet tai bus labai skirtinga istorija ir labai skirtingi personažai, bet tikiuosi, kad kažkas daug daugiau eksperimentų.

Ar yra serijos, kurią matote kaip save, simbolis?

Manau, kad tiek daug simbolių yra skirtingi mano aspektai. Manau, kad tai tiesa dėl bet kurio rašytojo – jų DNR yra beveik viskas, ką rašo.

Apie socialinę žiniasklaidą daugelis žmonių mano apie mano galvą ir ką jie mano, kad aš esu. Man visada labai linksma perskaityti tai. Kai kurie žmonės mano, kad aš esu Nikas, kai kurie mano, kad esu Edis, kai kurie mano, kad aš esu Oliveris, ir tai yra lyg tai yra tik simboliai. Mano gyvenimas taip skiriasi nuo bet kurio iš šių beprotiškų turtingų azijiečių, tai tiesiog juokinga, kad žmonės mane susiečiau su jais. Daugelis jų turi skirtingus mano aspektus.

Kaip kas?

Yra ir mano aspektai Alistairoje, pavyzdžiui, pusbrolis. Jis yra pusbrolis, kuri yra kino filmų kūrime, ir jis yra kažkas neteisingai suprantamas ir kiekvienas visada nepakankamai įvertina jį ir galvoja, kad jis šis kvailas berniukas, tipiškas įrankis, ir aš taip pat manau, kad daugelis žmonių, ypač draugai ir šeimos atgal Azijoje, galėtų Niekada nesuvokiu, ką darau Niujorke, nes aš nesu gydytojas, advokatas ar bankininkas, ar žinote? Visą laiką aš darau tiek daug įvairių dalykų, o žmonės buvo tokie: “Ar jis turi darbą? Ar jis yra bedarbis? “, Ir tai, kaip aš savo verslą paleisti per 20 metų, bet niekas iš tikrųjų to neatsižvelgia rimtai. Niekas to neatsižvelgė rimtai, nes tai yra tokia daugelio Azijos žmonių karalystė, kur kiekvienas dirba tarptautinėms įmonėms ir panašiai. Įsivaizduokite, kad turite gyvenimą, kur jūs kuriate savo projektus ir turite kūrybinį gyvenimą … šiuo aspektu aš būna labai panašus į Alistairą taip.

Manau, kad tai tik dalis kūrybinio proceso, kai kuriate simbolius. Jie įkūnija tam tikrus jūsų aspektus.

VIDEO: 10 geriausių knygų, kurias mes skaitome 2016 metais

 

SUSIJĘS: 6 knygas skaityti, jei mylėtės Big Little Lies

Investuokite į Turtingos žmonių problemos šiandien ($ 15; amazon.com).