Atviras laiškas Michelio Williams’o plaukams

Gerb. Michelle Williams plaukai,

Tai šiek tiek nepatogu, bet čia: aš jau ilgą laiką galvoju apie tave. Jūs tikriausiai niekada nepastebėjote manęs, bet vieną kartą aš pamačiau tave savo vietiniame sauso valymo įrenginyje, o jūs nugalėtojote atgal į trumpą ponytailą, griuvėsius, nukreiptus į šoną, ir aš maniau žinoma tu atrodai kaip išjungta.

Bet kokiu atveju, nuo seno pasekiau tavo transformacijai. Kad pixie? Oho. Ar pastebėjote, kad po to visi pradėjo balinti plaukų platiną? Aš buvau vienas iš jų. Aš atnešė jūsų nuotrauką Kanuose kaip įkvėpimą salone. Prisimenu nuotrauką, kurią esi šalia Ryan Gosling, ir aš visiškai net nebuvo sutelkta į Ryan Gosling! Štai kaip gerai atrodote! Aš netgi planavau gauti pasėlių, bet aš ne toks drąsus, kaip tu. Dėl tam tikrų priežasčių aš siaubuosi, kad jei aš išnaikinsiu visus savo plaukus, aš staiga pažiūrėsiu į veidrodį ir suvokiu, kad neturiu jokios kaulų struktūros – mano veidas yra tik viena milžiniška lazda su akimis ir nosimi.

SUSIJĘS: 20 šukuosenų, kurios niekada neišeina iš stiliaus

Aš buvau tarsi nervingas ir šiek tiek nusiminęs, kai pastebėjau, kad tu jį augi. Bet kaip galėčiau jus abejoti? Netvarkingas, gabalėlis, kuris yra tinkuotas visose “Louis Vuitton” skelbimuose? Stilius, kurį dėvėjo Kabaretas? O berniukas. Tai yra dalykas, dėl kurio yra plaukų svajonės. Ir dabar, po to, kai pernelyg ilgai užsiplėsiu plaukais ir sulaužysiu smūgį bandydamas atrodyti daugiau. Bardot-y-I, atsižvelgdamas į minkštą rankšluostį ir dar kartą parodyti savo naujausio įsikūnijimo nuotrauką salone.

Visa tai sakau: “Tu padarei gerą darbą šviesiai blondinai mergaitėms, kurios nori atrodyti gražiai, bet taip pat kietas, o ne nuobodus. Taigi, ačiū už tai! Ir išlaikyk gerą darbą. Aš žiūrėsiu, kaip įmanoma, ne taip, kaip creepy.

Meilė,
Maura

FOTO: Michelle Williams’s Changing Looks