#AskDana: gauk stilius “InStyle” “Dana Avidan-Cohn” per Twitter!

Nuo šiandien, StiliujeVyresnysis mados redaktorius ir skaitmeninis korespondentas Dana Avidan-Cohn bus jūsų dešinėle mergina visais stiliumi. Paimk jį iš mūsų, Dana yra viena pasitikėti. Ji turi daugiau nei 10 metų mados industrijos įžvalgą ir reguliariai atsiranda Gera ryto america ir Šiandien parodyti mados segmentus, jau nekalbant apie tai, kaip ji surengė “Christian Dior”, “Dolce & Gabbana” ir “Topshop” prekybos įvykius. Geriausia apie Dana naujus įdomius dalykus yra tai, kad galite užduoti savo klausimus bet kuriuo metu– tiesiog įveskite “@InStyleDana” čivot, naudodamiesi hashtag #AskDana.

Taigi, jūs žinosite panikiškų akimirkų, kai būsite pasirengę didelę darbo dieną ar karštąją datą ir įstrigote, ką dėvėti? Dana yra tavo mergina. Norėdami gauti tiksliai ką ji turi jums, skaitykite šiek tiek laišką tiesiai iš Dana.

Brangioji Stiliuje skaitytojai:

Suteikti stiliaus patarimus yra vienas iš mano mėgstamiausių dalykų mano draugams ir šeimos nariams. Aš nuolat konsultuojau apie tai, ką nusipirkti, kaip sugalvoti raktinius daiktus ir ką dėvėti įvairiomis progomis. Mano perspektyva yra unikali, nes aš panardintas madoje kiekvieną dieną, bet pats turi prieinamą stilių.

Aš nesu tas, kuris bando kiekvieną tendenciją rinkoje. Aš žinau, kas veikia tikroms moterims ir manau, kad galiu padėti pakelti moterų stilių, neprašydama jų išeiti ir praleisti toną pinigų vienetui, kuris truks vienerius metus.

Nuo šiandienos aš atsakysiu kaip įmanoma daugiau iš jūsų! Tweet savo Q man tiesiogiai ties @InStyleDana naudojant hashtag #AskDana. Mes būsime retweeting mūsų mėgstamiausių klausimų @InStyle.

Negaliu laukti, kol girdėsiu nuo tavęs!

071614-dana-twitter-signature-480.jpg

Tai beveik skamba per daug, kad būtų tiesa, tiesa? Jei norite daugiau iš “Dana”, perskaitykite jos savaitinį #HowToWearIt stulpelį – ji jau galėjo atsakyti į kai kuriuos iš jūsų deginimo stiliaus klausimų.

Ir būtinai sekite abu @InStyleDana ir @Stiliuje todėl nepraleiskite dalyko.