Ashley ir Mary-Kate Olsen bendradarbiauja su StyleMint kosminės priedų kolekcijoje

Susipažinkite, Ashley Olsen ir Mary-Kate Olsen kuria elegantišką ir nebrangų priedų rinkinį! “StyleMint” serijos “Studio Series” metu stilingos seserys pradės “AMKxSM” – privalomą kapsulę, kuri “Olsen” modernaus dizaino estetiką sumaišys su “StyleMint” universaliu, kasdieniu stiliumi. Bendradarbiaujant yra aštuoni juvelyriniai dirbiniai ir du rankiniai maišeliai, kurių sudėtyje yra audinių ir spalvų pasirinkimas, įskaitant metalinį sidabrą, tamsiai rudą ir dangų mėlyną.

SUSIJĘS: Elizabeth ir James paleidžia kvepalų aliejus-sužinokite, kokia Olsen dėvi kiekvieną kvapą

“Mes sukūrėme įkvėpimą iš žvaigždynų ir sukūrėme daugialypius kūrinius, kurie lengvai pereina nuo dienos iki nakties”, – sako Ashley Stiliuje kurio sudėtyje yra išsibarstę brangakmeniai ir naktinio dangaus paletė, kuri suteikia elegantišką žingsnį horoskopinėms tradicijoms. Mary-Kate priduria: “Mes sutelkėme dėmesį į minimalistinius dizainus, kurie gali būti sumaišyti, suderinti ir sluoksniuoti, tačiau jie yra pakankamai stiprūs, kad dėvėtų savaime”.

Ashley and Mary-Kate Olsen AMKxSM StyleMint Collection
Courtesy Photos

Kaip jūs turėtumėte nešioti auskarus, rankų grandines, karolius, žiedus ir dar daugiau, ką jie sukūrė? Paimkite ženklą iš mados pora. “Jei turite keletą auskarų skylių, dėvėkite porą Piksiso lazdos auskarų toje pačioje ausyse, kad būtų asimetriškos išvaizdos”, – sako Mary-Kate. “Aš myliu struktūrizuotų kūrinių sluoksniavimo idėją su subtiliausiais. Suderinti” Hydra “juostą su” Lynx “rankų grandine,” Ashley teigia.

Ashley and Mary-Kate Olsen AMKxSM StyleMint Collection
Courtesy Photos

Kai atėjo į maišų kūrimą, “Olsen” turėjo konkrečią viziją. “Mes visada suprantame funkcionalumą,” sako Ashley. “Kiekvieną maišelį galima nešiotis kaip sankabą ar naudoti kasdienius daiktus, įskaitant makiažą ir papuošalus.”

Ieškokite AMKxSM (nuo $ 29,99 iki $ 39,99), kai jis paleidžiamas lapkričio 1 d. Tik “StyleMint.com”.

NUOTRAUKOS: “Mary-Kate” ir “Ashley Olsen’s Perfect Poses” evoliucija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 80