Ashley Graham yra nesąmoningas ir kietas šiame psichodeliniame fotografuojant

Ashley Graham nebijo imtis iššūkių, ir jei iššūkis apima tam tikrą nuogumą, ji žino, kaip elgtis su ja.

30 metų kūno pozityvus modelis, sukurtas serijos spalvingų ir unapologetically psychedelic vaizdų V žurnalas ir rezultatai yra priminimas, kad ji nebijo rizikuoti. Visą drąsų “Ben Hassett” fotografuojamą portretą Graham pasiūlo “Gucci” auskarai ir “Monet Speedy” maišeliai iš “Louis Vuitton” kolekcijos “Masters” su Jeff Koons.

Ashley Graham V Magazine
Fotografavo Ben Hassett

Grahamui, nesvarbu, ar jis yra didžiausias, tai iš tiesų suteikia jėgų. “Individualumas reiškia jaustis pakankamai patogus, kad būtumėte tavo autentiškas”, – sakė ji V. “Tikiuosi, kad mes ir toliau turėsime progresyvius pokalbius apie įtraukimą ir lygybę, o kitos kartos manys, kad žiniasklaidos atstovai yra daug skirtingesni”.

Ashley Graham V Magazine
Fotografavo Ben Hassett

Žinoma, ji anksčiau garsėjo mados įvairove ir reguliariai renkasi į socialinę žiniasklaidą, kad pasidalintų žinutėmis, skatinančiomis moterų mylėti save. 2017 m. Ji dalinosi neopologine nuotrauka apie jos celiulitą.

SUSIJĘS: Ashley Graham naujausias apatinio trikotažo kapsulė atvyksta tik į Valentino dieną

“Manau, kad daug moterų nusprendžia patys, o jie sprendžia save taip, kaip atrodo, ar tai yra oda, amžius, rasė, dydis, klasė, visa tai”, – sakė ji Stiliuje 2017 m. balandžio mėn. “Ir jei jūs matėte tik moterį veidrodyje ir jūs tikrai pritariate jai už tai, kas ji buvo, ir jūs pradėjote pažvelgti į save kaip pavyzdį, tai gali pakeisti jūsų gyvenimą”.