Ashley Graham važinėja Camel į booty-baring bikini metu Maroko Vacay

Nors likusieji iš mūsų prisiima prieglobstį nuo žiemos elementų, Ashley Graham buvo užsiėmęs šildant dykumą Maroke.

Ir vertinant modelio “Instagram” pašarą, šią savaitę ji gyveno geriausiu savo gyvenimu Agadiroje, parodydama savo garsias kreives, susižavėjusių bikini nugalėtoja, bendradarbiaudama su “Swimsuits For All”.

Pasivaikščiojant į būsimą kamaną “maudymosi kostiumėlių” prekės ženklui, brunetės grožis nusprendė kūrybiškai susižavėti smagiais, nes ji modeliuos kūrinius iš savo naujos linijos.

Salam am ��

Pasidalijamasis A S H L E Y G R A H A (@ theashleygraham)

Leopardo spausdinimas iš vienos pusės buvo geriausiai parodytas per ekspromptą lūpų sinchronizavimo sesiją “Toto” “Afrikai”, kurią SI Swimsuit žvaigždė parodė, šokdama ir dainuodama puikų Maroko palapinę, aprūpintą spalvingais kilimais ir kultūros objektais.

Mano nauja @swimsuitsforall kolekcija bus surinkta “#ashleygrahamxswimsuitsforall” ateina vasaris 2018!

Pasidalijamasis A S H L E Y G R A H A (@ theashleygraham)

Vis dėlto dar labiau įspūdinga buvo supermodelio dykuma, įkvėpta važiuoti į saulėlydį. Tiesiog užfiksuotas persikų ir kupranugarių emojis, vaizdingas fotografas rodo, kad Graham mėgaujantis atrodo be rūpesčiu kupranugarių paplūdimyje, o plakuotos tik rožinės sijos swimwear.

����

Pasidalijamasis A S H L E Y G R A H A (@ theashleygraham)

Atsižvelgdama į tai, kad žvaigždė pripažino, kad “kupranugariai” iš tikrųjų nebuvo jos “dalykas” “Instagram” istorijose užfiksuotoje scenoje, mums labai jaudina tai, kad tai daro “gramui!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − = 93