Ashley Graham pristato savo vidinę “Shania Twain” lūpų sinchronizavimo mūšį

Ashley Graham parodo mums vieną kartą ir visiems tinkamam įspūdžio būdui.

Kaip kūnas įsitikinę žvaigždė padarė ją Lūpų sinchronizavimo mūšis Debiutas knygų dėlei, gerbėjai gali pamatyti supermodelą, kuris perduoda savo vidinę “Shania Twain” apie 1997 m. su seksualiu “Nepamiršk mane daug” peržiūros vaizdo įraše. 

29-erių metų mergaitė išpopuliarėjo savo garsių kreivių leopardinio spausdinimo dviejų dalių ansamblį, primenantį šalies “Superstar” dėvintą vienos muzikos vaizdo įrašą. “Graham” nepriekaištingai pristato su atitinkančiomis leopardo spausdinimo pirštines ir šoką, taip pat su šviesios fuksijos lūpdažis. Veidrodiniuose klipuose modelis iškelia gana šou, puošiantis melodijai ir nuskaitydamas visą sceną. 

TK
Lūpų sinchronizavimo mūšis / “YouTube”

Nors atsarginių šokėjų eilė, aptraukti juodais pasėliais ir juodais šortais šokti už jos, mes matome SI Swimsuit grožis, atmetantis eilę vyrų, panašias į Bradą Pittą, Elvį Preslieją, ir raketų mokslininkų tipus, kuriuos Tvenas puikiai atleido OG dainoje.

SUSIJĘS: Ashley Graham Flaunts savo Toned Midriff į Glatening Activewear

Žiūrovai gali stebėti visą “Showdown”, kai Graham pakyla prieš Jermaine Fowler po specialaus Oranžinė yra nauja juoda-teminis segmentas, Trečiadienį, 10.30 val., featuring Danielle Brooks ir Uzo Aduba. ET “Spike TV”.