Ashley Graham kūno teigiamas pranešimas 2017 m. Yra pamoka mums visiems

Ashley Graham įveikia 2017 m., Kaip ji padarė iki 2016 m .: su užkrečiamu pasitikėjimu. “Stunner”, kuris praėjusiais metais tapo pirmuoju pliuso dydžio modeliu Maxim ir Sports Illustrated Swimsuit Issue, “Instagram” sekmadienį pasidalino dar viena įkvepianti žinia apie kūno pozityvumą kartu su nuotrauka apie save.

28 metų vardas užrašė kilimo ir tūpimo tako nuotrauką, kurioje atsispindi jos parašo kreivės, ir padėkoti visiems, kurie padėjo jai padaryti 2016 m. Tokį sėkmę, kaip ir raginimas savo gerbėjams priimti savo kūnus – didelius, mažus ir viską tarp.

“Pasivaikščiojimas į # 2017 su drąsumu, jauduliu ir pasitikėjimu! Ačiū visiems žmonėms, kurie padėjo man pasiekti tiek daug mano tikslų, svajonių ir troškimų praėjusiais metais!” Grahamas užrašė “gramą”. “Svajok didelė ir gaukite tai, ko nori … linksmai naujiems metams!”

Eikite į # 2017 su drąsa, jauduliu ir pasitikėjimu! Dėkoju visiems žmonėms, kurie padėjo man pasiekti tiek daug mano tikslų, svajonių ir troškimų praėjusiais metais! Svajok didelė ir gaukite tai, ko nori .. Linksmų Naujųjų Metų!

Nuotrauka, paskelbta A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Graham nėra svetimas #bodypos judėjimui. Rugpjūtį ji reagavo į interneto haters su galingu Lenny Letter esė, išreiškianti savo nusivylimą apie žmonių jausmą apie savo kūną. “Aš esu daugiau nei mano matavimai. Aš esu ne Ashley Graham, tik todėl, kad aš kreivi”, – rašo ji. “Turime nerimauti dėl savo kūnų. Mano kūnas yra mano kūnas. Aš skambinsiu šūviais”.

VIDEO: Ashley Graham Kicks Off 2017 su pasitikėjimu

 

SUSIJĘS: Ashley Graham rašalas galingas esė apie kūno šaminimo

Gauk tai, mergaitė!