Ashley Graham flaunts jos kreives Steamy Bikini Pics

Net ir tada, kai ji nevykdo pareigų, Ashley Graham vis dar dirba.

Graham, 28 metų modelis, buvo užsiėmęs metais! Nuo “DNCE” muzikos vaizdo įrašo įkūrimo iki “American Next Top” modelio teisėjo, jau nekalbant apie jos daugybę modeliavimo kampanijų – ji tik apie tai darė. Norėdamas pasimėgauti sėkmingo 2016 m. Pabaigos, Graham ir jos vyras nukreipė į Seišelius šiek tiek pailsėti ir atsipalaiduoti. Net kai ji atostogauja, ji vis tiek sugeba atrodyti nepriekaištinga.

Grahamas dalinosi “Instagram pic”, sukurto salos tautos apsvaiginimo paplūdimiu, dėviu ilgą, raitinį balto viršelio (pamatyti aukščiau), bet ji greitai atsikratė tik savo bikini (žinoma!). Buvęs Sportas Iliustruotas modelis pateikė daugiau nuotraukų savo “Instagram” istorijai, įskaitant vieną iš jos lounging aplink dėvėti balta bikini su gėlių spausdinti viršuje.

Ashley Graham bikini pics EMBED 1
ashleygraham / snapchat

SUSIJĘS: Šis vaizdo įrašas įrodo, kad Ashley Graham gimė žaisti Jessica Rabbit

Vėliau ji pasilepino SPA, norėdama pamaloninti, ir ji dalinosi šnipštu beprotišku vaizdu, pavadintu “spa vibes”. Šaudant, ji atsilenkė prie balkono, o fotografas yra už jos. Širdingas vaizdas parodo Grahamo garsias kreives ir įrodo, kad ji gali nustatyti bet kokią vietą!

Ashley Graham bikini pics EMBED 2
ashleygraham / snapchat

VIDEO: Ashley Graham “Fave” plaukų produktas