Ashlee Simpson ir Evan Ross švęsti dukters Jaggerio pirmąjį gimtadienį su šeima

Ashlee Simpson, jos vyras Evanas Rossas ir jų dukra Jaggeras Sniegas išleido gražiausius šeimos narius: trejetas dalyvavo “Smile’s Mommy & Me” operacijoje Kia Malibu paplūdimio namuose Malibu, Kalifornijoje, penktadienį, tik dieną prieš mažąjį Jaggerio pirmąjį gimtadienį..

Su Ross šalia jos, Simpsonas, 31, pakomentavo nuotraukoms, laikydamas žaismingą gimtadienio mergaitę. Dainininkė atrodė gražiai purpurine, gėlių spausdinimo viršutine dalimi ir ilgomis blondinėmis plaukais laisvose, paplūdimio bangose. Ross, 27 metų, pasirinko paprastą, bet stilingą baltu marškinėlį, liesas džinsus ir juodą kaubojų skrybėlę.

Pora šventė savo dukros pirmąjį gimtadienį, pristatydama jai milžinišką cupcakes dėžę. Laimei, buvo daug daugiau alkanas vaikų daugiau nei malonu padėti mažai lakuoti juos off.

Sekmadienį Ross paėmė “Instagram”, kad apsvarstytų savo mažiausius pirmuosius gyvenimo metus. “Vakar buvo mūsų vaikas JAGGER SNIO gimtadienis !!!!!”, jis užfiksavo savo nuotrauką, Jaggerį ir Simpsoną, kamerą šypsodamas. “Aš negaliu patikėti, kad tai buvo metai! Mano širdis užpildyta tokia meile, todėl dėkoju už šiuos du žmones šalia manęs”.

Vakar buvo mūsų vaikas JAGGER SNIO gimtadienis !!!!! Aš cant tikiu, kad tai buvo metai !!! Mano širdis užpildyta tokia meile. Taigi dėkingas šiems dviem žmonėms šalia manęs

Evano Rosso (@realevanross) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: “Ashlee Simpson” ir “Evan Ross” 25 “Cutest” šeimos akimirkos “Instagram”

Su gimtadieniu, Jagger!