Artha Franklin’s 6-dešimtmečio karjera yra viena iš didžiausių visų laikų, ir ji turi numerius parodyti už jį

Šiomis dienomis žodis “legenda” yra išmestas aplink kairę ir dešinę – bet jei kas nors, kas labiausiai nusipelnė už vardą, tai Aretha Franklin. Galų gale, tai ne kasdien The Riedantis akmuo skelbia, kad esate didžiausia visų laikų dainininkė.

Franklino hitai – “Pagarba” “(” Mane jaučiatės “) -” Natūrali moteris “,” Aš sakau mažą maldą “ir” Netikrų grandinę “, kad būtų galima pavadinti keletą – išlaikė laiko išbandymą ir yra skaičių tai įrodyti.

Ji uždirbo 18 Grammy apdovanojimų, prezidento laisvių medalį ir buvo apdovanota Kennedžio centro; 1987 m. ji buvo pirmoji moteris, įtraukta į “Rock and Roll” šlovės muziejų. Septyniasdešimt trys jo hitai padarė jį ant Skelbimų lenta“Hot 100” sąrašas – įrašas, kurį ji laikė iki 2017 m., Kai Nicki Minaj pralenkė ją. 

2010 m, Laikas pavadintą Franklino, kuris yra vienas iš 25 galingiausių amžiaus moterų (be didelių sandorių), toliau laikosi savo pavadinimo “Sielos karalienė”. Visų pirma, jos apskaičiuota grynoji vertė yra 60 milijonų JAV dolerių Saulė.

SUSIJĘS: “Visų nepamirštamų” Grammy “spektaklių visada

Franklino tėvas turėjo didelę įtaką jos karjerai. Gimęs Memfyje, Tenn., 1942 m. Ir augęs Detroite, jos tėvas, Prezidentas C.L. Franklinas ne tik keliavo su Dr. Martinu Luthe Kingu, bet ir paskatino ją dainuoti bažnyčioje. “Jei jis nebūtų ministras, jis galėjo būti labai geras dainininkas. Aš tikrai nenorėjau dainuoti, bet jis išgirdo galimybes ir toliau mane paskatino. Ir, ačiū Dievui, jis padarė “, – sakė ji anksčiau Laikas, sakydamas, kad jai “muzika yra motyvuojanti, įkvepianti ir gabenanti”.

Savo pirmojo fortepijono meistras išleido savo pirmąjį albumą 14-mečiui, o vėliau 1967 m. Pradėjo savo šlovingą karjerą “Atlantic Records”. Pagal Chicago Sun Times, ji planavo išleisti kompiliavimo albumą, Atlantic Singles Collection 1967-1970, šį rugsėjį.

Pagarba, Areta. Pagarba.