Arielis žiemą tik parduodavo savo majors L. A. House-Look inside!

Nekilnojamojo turto dievai, atrodo, šypsosi Arielio Žiemai – 19 metų aktorė atrado savo namuose pirkėją! Ir gana greitas ir greitai. The Moderni šeima ir Sofija Pirma Prieš kelis mėnesius aktorė išvardija savo 1,65 milijonų dolerių namo Los Andželo priemiestyje Shermano Oaksą, ir dabar jis yra sąlygiškai apmokėtas..

TK
Berkshire Hathaway HomeServices

Naujiems savininkams bus 4 kambarių, 4,5 vonia su mansardu su fotoaparatu apsaugota apsaugos sistema, baseinas ir SPA vonia, ugnies duobė ir keturių vietų užkandžių skaitiklis.

TK
Berkshire Hathaway HomeServices

TK
Berkshire Hathaway HomeServices

Prieš, kai ji turėjo galimų pirkėjų, “Winter” nusprendė atnaujinti ir pereiti į kitą kaimynystę “Studio City”. Jos naujasis 5000 kvadratinių metrų namas turi 5 miegamuosius ir 5 vonios kambarius ir kainuoja 2,7 milijono dolerių.

TK
Berkshire Hathaway HomeServices

TK
Berkshire Hathaway HomeServices

Mes tikimės, kad ji vis tiek bus apgauti kaip jos paskutinė vieta, nors tai turėjo būti sunku atsisveikinti su savo stiklo sieniniais vyno rūsiais ir šeimos kambariu su grindų ir lubų akmenimis uždengtu židiniu. Tačiau su visa papildoma erdve ji tikrai turės pakankamai vietos būsimiems “sleepover” svečiams.

Arielio žiemos dangteliai grįžta į kūno šamerius, apgina jos teisę dėvėti šortai

Šį rudenį aktorė bus studentė UCLA ir, greičiausiai, susirinks draugus, kurie nori pabėgti iš bendrabučio gyvenimo ir sugrįžti. Ir kas nenorėtų žaisti su Ariel Winter? Ji yra kūno pozityvioji karjera, kuri skelbia patobulintus Instagramus apie savęs meilę.

Ji taip pat turi puikų skonį nekilnojamojo turto, aiškiai.