Arielis žiemą dėvėjo puikus tiny džinsinio kailio korpusas su oda “Bralette” ant Halloween

Ariel Winter yra gana didelis džinsinio šorto gerbėjas. Ji dėvi juos futbolo rungtynėms, ji dėvi juos savo pirmąją kolegijos dieną, o dabar ji dėvi juos kaip de facto Helovyno kostiumą. Kodėl gi ne??

Antradienį vakarą aktorė pasitraukė su savo vaikinu Levi Meadenu, tačiau ji paliko savo išmintingus kostiumus šaligatviais, naudodama mažus mažus poros džinsus trumpus apkarpymus.

Arielis ir Levi lankėsi Holivudo gimtadienio “Kendall Jenner” tema “Halloween” gimtadieniai, tačiau jie nusprendė nešioti kaip kitų įžymybių į renginį, o ne laikytis įprasto gatvės stiliaus go-tos. 

Arielis Winter Halloween costume
“Photographer Group” / “Splash” naujienos

Žiemą suporavo savo šortai su juodos odos briletu, kulkšnies bateliais ir raudonuoju virš peties kuprine. Dabar, kai paklysi, ji turėtų geriau nusipirkti visus dėvėti šortai, kol jis pasidarys per šaltas. 

Nors žiema nebuvo pastebėta kostiumoje faktiniame nelaimei naktį, ji padarė suknelė per savaitgalį į išsamius gatvių, kurie padovanojo filmą Penktasis elementas. Ji taip pat apsilankė Helovyno siaubo naktyse “Universal Studios” sekmadienį, todėl yra saugu pasakyti, kad ji gavo savo sąžiningą atostogų įdomus, kostiumo ar be kostiumo dozę.