Ariana Grande įsitraukimas į Pete Davidsoną buvo labai žemas raktas

Tai vieninga – Ariana Grande ir Pete Davidson romantika nėra jūsų įprasta meilės istorija. Pradedantiesiems SNL žvaigždė paprašė dainininkę ištekėti tik po mėnesio pažinčių. 

Įsipareigojimas greitai pasiekė pora ankstesnius santykius su Mac Miller ir Cazzie David atitinkamai. Kai kurios sąmokslo teorijos ir socialinės žiniasklaidos žiniasklaidos priemonės yra tokios toli, kad būtų galima suprasti, kad jie susipažino prieš suskaidydami su savo exes. 

Jei kas nors aišku: pora nėra susirūpinusi dėl tradicijos. Tas pats pasakytina ir apie tai, kaip Davidsonas pakėlė klausimą savo žmonai. Pasak “Ariana”, šis gestas buvo labai menkas. 

“Jis nepaliko kelio, ačiū Dievui”, Grande prisiminė, kai jis pasirodė Zach Sang Show. “Ne, tai būtų buvę toks googliškas”.  

Interviu su GQ, Davidsonas atskleidė, kad jis atsitiktinai sakė Grande, kad jis “nori” tavo žmona rytoj “. 

“Ji skambino mano blefas. Aš atsiuntė jai nuotrauką [sužadėtuvių žiedų]. Aš buvau toks: “Ar jums patinka bet kuris iš šių?” Ji buvo tokia: “Tai mano mėgstamiausios”, ir aš buvau “Sick”, – sakė Davidsonas. Vėliau, per Ariana žiedinį pirštą, buvo sumontuotas 93 000 dolerių kriaušės formos deimantas. 

Garsenybė Sightings in New York City - June 20, 2018
Gotham / Getty Images

Nepaisant to, kad jie greitai įsitraukia, pora nėra skubotai prie altoriaus. Kai “Ebro Darden” apklausė “Apple Beats 1” apie jų vestuvių datą, Ariana dainavo: “Netrukus”.

Prieš Ariana susitiko su Pete, ji manė, kad niekada neturėtų būti santuokinės rūšies. “Aš nesu kaip labai tradicinis žmogus, todėl, kad aš susituokiuosi, tai, apie ką niekada netgi nematė. Aš niekada nematė to, kad atėjau, aš niekada to nenorėjau “, – sakė Grande Zach Sang Show.

Ji pridūrė: “Aš buvau panašus į” F-tai, kad nėra jokios prasmės “, kaip tai, ko reikia? Tada aš ją supratau, kai radau tinkamą žmogų “.