Ariana Grande praleido atostogas didžiulėje žiemos stebuklų savivaldybėje – paimk peeką viduje

Ariana Grande Colorado
arianagrande / Instagram

Brandi Fowler

Gruodžio 27 d., 2017 m. @ 7:30 val

Tegul jis tikrai sniegas. Ariana Grande buvo atsipalaidavusi prabanga per atostogas viduje didžiulio Kolorado namo, kuris kainuoja apie 10 000 dolerių per naktį. Dėka “Airbnb”, “Side to Side” dainų stiliumi pasigirdo ekstravagantiškas “vacay” su savo šeima ir draugais “Mountain Ridge” dvaro rūmuose, kuriame yra septyni miegamieji su visais vonios kambariais ir vonios kambario tona.

“#airbnbpartner ačiū @airbnb už geriausią kelionę kada nors”, Grande užfiksavo savo spūdį, stovintį už namo ryškiai geltonu kailiu, juodos ir geltonos spalvos pledų kelnais, sniego akiniais ir juodomis bateliais.

#airbnbpartner ačiū @airbnb už geriausią kelionę amžinai ♡ ��

Paskelbta Ariana Grande (@ariaagrande)

“Grande” ir jos būrys apsipirko uždarame šildomame baseine, taip pat pasimėgauti vonia, sauna, didžiule treniruoklių salė ir žaidimų kambariai. Klasikiniame Kolorado Pulitzerio rūmuose taip pat yra namų kino teatras, boulingo takas ir gurmaniški patiekalai, kuriuos surinko privatus virėjas..

SUSIJĘS: Ariana Grande nepriekaištingai paverčia dirbtiniu kailiu į suknelę

“Dėkojame už mano draugų šeima n gerbėjų, kurie vedė mane per šiais metais ir išmokė man daugiau, nei jie žinos linksmą Kalėdų eglę!” Grande užfiksavo savo šeimos ir draugų nuotrauką, esančią šalia didžiosios Kalėdų eglutės viduje.

Aukštos kokybės paminklas, esantis netoli Telluride, miega 16 m. Ir turi skliautines lubas, formalias ir atsitiktines valgomojo erdves, akmeninį židinį ir laukinius medinius sijos visame namuose.

Dėkojame už mano draugų šeimą n gerbėjų, kurie mane nuvešė per šiuos metus ir išmokė mane daugiau, nei jie žinos laimingą Kalėdų išvakarę !

Paskelbta Ariana Grande (@ariaagrande)

VIDEO: Ariana Grande “Best Beauty Moments”

Paimkite žvilgsnio dainininko liukso atostogų namuose!