Ariana Grande makiažo atlikėjo akcijos, kaip padaryti savo fondą paskutinis

Mes tokie pat įspūdingi kaip Ariana Grande makiažas, nes mes esame su savo vokalo spektru. Štai kodėl mes kalbėjome apie savo pro Daniel Chinchilla (kuris šiuo metu turistuoja su “Grande”), norėdamas gauti “Intel” apie tai, kaip priprasti prie veido nepriekaištingos veido—ir padaryti tai paskutinis.

Tai viskas apie tą bazę
“Odos priežiūra yra tokia didelė makiažo išvaizda”, – sako “Chinchilla”. “Dehidratuotas oda lygi sausai, purvinamai makiažai”. Taigi, kol bet kokia spalva nuleidžiama ant veido, “man patinka dėti storą kremą”, – sako “Chinchilla”, kurios Mėgstamiausias yra “Embryolisse” gausus drėkinamasis kremas (44 doleriai; dermstore.com), todėl makiažas slidina ir atrodo sklandžiai. “Primimasis” yra kitas svarbus žingsnis (pabandykite “Smashbox Photo Finish” drėkinamąsias gruntas, 42 $; sephora.com). “Tai sukuria šią barjerą tarp odos ir makiažas ir tai neleis makiažui patekti į poras ir išnykti. Tai leidžia pamatai atrodyti daug sklandžiau ir paskutiniu būdu ilgiau. “

SUSIJĘS: labai lengva pasidaryk pats Hannah Davis’ui Audrey Hepburn-Inspired Glow

Naudokite tinkamus įrankius
“Aš esu apsėstas” Beauty Blender “($ 20; sephora.com), – sako Chinchila. “Ji neabejoja per daug makiažo”. Kai kempinė yra padengta pagrindu, “man patinka stumti ant pagrindo. Kartais žmonės lašina ir nuleidžia pamatą ant veido, bet iš tiesų, jūs tiesiog jį perkeliate ir nuimkite. nori.” Po to, kai įdėjote į lengvą sluoksnį, “prireikškite daugiau, jei reikia, kad jis atrodytų pernelyg sunkus”.

SUSIJĘS: Kaip vienas butelis obuolio sidrą acto pavers jūsų odą ir plaukus

Sutarta
“Baigti perpilti miltelių dulkes; tai daro tvirtą pagrindą “, – sako” Chinchilla “.” Manau, kad Laura Mercieri prarasta milteliai (37 doleriai; sephora.com) yra nuostabi, ji yra tokia lengvi ir nesikeičia jūsų pamato spalvos. “Už tai patraukite mažą plokščiu milteliniu šepetėliu. Galite pabandyti “Shinchilla” mėgstamą iš “Stila” ($ 50; stila.com) ir panaudoti jį “nuspausti miltelius ant odos”. Tokiu būdu jis nejudina pagrindo “. Šiuo metodu galite važiuoti valandomis be jokių atspalvių.

Ariana Grande Makeup artist kit
Instagram / beautybydchinchilla

NUOTRAUKOS: Štai būtent tai, kaip sluoksniuotės odos priežiūros gaminiai