Ar tu eisi bronde? Kaip sužinoti, ar tai jums tinka

Štai pavyzdys, dėl kurio visiškai nesiseka: Bronde, vasaros plaukų spalvos tendencija, “yra laiminga abiejų blondinių ir rudų terpė”, – sako Nikki Lee, kuri dirba su žvaigždėmis, tokiomis kaip Sarah Hyland ir Emma Roberts jos vakarinėje vakarinėje dalyje. Holivudo salonas “Nine Zero One”. “Tai universalus atspalvis, puikiai atrodo visiems”. 

Jei svarstote jungiklį, sukurkite “Pinterest” pavyzdžių rinkinį, kuriam patinka, ir pasidalykite ja su savo spalvotoju per konsultacijas. “Kiekvienas žiūri į skirtingą spalvą, todėl visada geriausia parodyti savo” pro “, o ne apibūdinti atspalvį, kurį jūs esate”, – sako Lee. Jei pereisite į priekį, procesas greičiausiai bus dvigubas: geriausias būdas pasiekti sako Lee. “Tokiu būdu, kai jūsų spalvininkas priduria, kad jie išryškėja, jie neužbaigia ieškoti juostos-y.” Jei turite natūraliai lengvesnes sruogas, pridedant keletą subtilūs karamelės gabalai aplink jūsų galvą suteiks jums tą dimensiją, kuria trokštate. 

Ar jūs nusprendėte įveikti bronde? Tada jums bus malonu, kaip mažai išlaikyti išvaizdą iš tikrųjų. Aukso rudos spalvos tonai “leidžia jums užtrukti ilgiau tarp vizitų, nes jie iš tiesų gražiai išauga”, – teigia prodiuseris Johnny Ramirez, “Colourist” “Ramirez Tran” salone. Po salone išsaugokite savo spalvą švelniu, be sulfatu šampūnu (mums patinka L’Oreal Professionnel Vitamino Spalva AOX Sulfate Free Soft Cleanser, $ 26; lpsalons.com).

Bronde
Mandagumas