Ar tie “Instagram” žinomi detox teos tikrai dirba?

Per dieną vyksta tam tikri įvykiai. Saulė pakils rytuose, įsikūrusi vakaruose, ir nuo to laiko bent penki iš “Instagram” atliktų garsenybių bus paskelbti “LyfeTea”, “FitTea”, “BooTea” ar kitų “Insta” detox mišinių reklaminę nuotrauką. Pasibaigus milijoniniam #teaselfie przewijanie mūsų pašarų, mes negalėjome padėti, bet tik šiek tiek įkyriai … Ar jie iš tikrųjų darbas?

Naudotojų atsiliepimai yra mišri paketai, todėl mes paprašėme Frank Lipmaną, M.D. gydytoją ir vienuolikos vienuolikos sveikatingumo centro įkūrėją, kad išsklaidytų mitus ir diskutuotume, ar jie verti. Jo atsakymas? Taip ir ne. “Nors įtraukiant gražią žolelių arbatą gali būti geras priedas prie visapusiško valymo, aš netikiu tik gerti arbatą atskirai, vis tiek išlaikydamas visus kitus jūsų įpročius, yra pakankamai, kad pamatytumėte kokį nors reikšmingą detoksikaciją”, – sakė jis. paaiškina. “Veiksmingam valymo ar detoksikacijos planui reikia išvalyti žarną, palaikyti tinkamą kepenų funkciją ir pašalinti maisto produktus, kurie yra uždegiminiai”.

SUSIJĘS: 3 sveiki kokteiliai, kurie padės jums išlaikyti jūsų Naujųjų metų rezoliuciją

Tai reiškia, kad, norint, kad detoksis iš tikrųjų veiktų, reikės iškirpti tokius dalykus, kaip cukrus, alkoholis ir kava, ir laikytis racionalaus dietos. Paprastai vaistažolių arbatos mišiniai yra saugūs vartoti, ypač jei jie yra ekologiški ir nėra veikiami toksinų, tačiau yra vienas ingredientas, kurį reikėtų vengti ir kuris gali būti pagrindinis kaltininkas už minėto šalutinio poveikio. “Aš įspėjau apie ingredientus, tokius kaip senna, vidurių žolelį, kuris gali sukelti labai nemalonus mėšlungį ir gali būti įprotis. Nenorėčiau rekomenduoti gerti, kad reguliariai,” sako jis. “Perskaitykite visą ingredientų sąrašą, pasilikite toli nuo senna ir išvengkite nieko, kuris nėra tik švarus žolelių mišinys.”

Jei norėtumėte pradėti savo “#newyearnewme” srautą su valymu, “Lipman” rekomenduoja pasirinkti tinkamai suprojektuotą programą, pvz., Savo 14 dienų “Be Well” programą, per madingiausią arbatą, kad būtų populiarus puslapis. Gal Lil Wayne ir Charlie Puth buvo ant kažkokio, dažnai kartų, “Instagram” modelių yra nieko, bet sunku, ypač jei jie jau turės buteliuką detoksikacinę arbatinę, strategiškai nukreiptą į savo paskutinį pašėlimą.