Ar jūsų plaukai turi pertrauką? Štai kaip ilgai turėtum palaukti po spalvų keitimo

Priklausomai nuo to, kaip dažnai perkeliate savo šešėlį, gali būti laikas atiduoti savo plaukus vasaros atostogoms iš salono. Pigmentai, naudojami konkrečiuose tonuose, iš tikrųjų gali dėmėti plaukų folikulus, todėl kelionė nuo brunetės iki blondinės ir vėl atgal dar sunkiau, jau nekalbant, kenkia jūsų kryptims. 

“Kai tamsinat savo plaukus, sugrįš šviesos spinduliai, todėl jūs turėtumėte palaukti prieš šešis mėnesius”, – sako plaukų spalistė Beth Minardi, kuri dirba su žvaigždėmis, tokiomis kaip Cameronas Diaasas, yra Niujorko įkūrėjų garsus “Studio B” salonas. “Dažyti šviesius plaukus tamsesnė spalva yra lengva, tačiau sugrįžti yra daug sunkiau. Visuomet namuose būtina prižiūrėti plaukus ir reguliariai pjaustyti, kad jis būtų sveikas.”

Jei raudonukė nori eiti platina-a la Gillian Anderson, prieš pradėdami sustoti, turėsite apsvarstyti spalvos variantus savo abrutoje. “Plaukai gali būti rožiniai arba oranžiniai tonai, priklausomai nuo naudojamo dažiklio, – sako Minardi. “Norėdami grįžti į blondinę, jūsų plaukai turi būti iš anksto apšviesti, kondicionuoti ir tonuoti.” Reikšmė, tuo daugiau prastovų tarp dviejų, tuo geriau.

SUSIJUSIOS: “One-hit” plaukai stebuklai supaprastinti jūsų produkto “Arsenal”

Nors gėlių linijos atspalvis giliai brunetai yra daug lengviau, Minardi rekomenduoja palaipsniui tamsinti savo siūlus per trumpesnį laiką. “Net jei jūs paimate ją savo natūralia spalva, ji gali būti šokiruojanti akims ir pasirodyti kaip juoda”, – paaiškina ji. “Geriausias dalykas yra apšviesti jį tamsiais gabalėliais visame plaukuose, todėl akis prisitaiko palaipsniui. Galiu tai padaryti per vieną dieną ar kelias dienas, priklausomai nuo to, o kartais tik žemos temperatūros atsiranda daug.”

O jei esate panardintas į ombre, jis paprastai būna subtilus ir sutelktas į galus, taigi jums nereikės daugiau nei tris ar keturis mėnesius pertraukos tarp jutiklių. Nepriklausomai nuo jūsų galutinės spalvos, turėsite investuoti į baltymų turtingą kondicionierių, pavyzdžiui, “Minardi” maitinančią po skalavimo ($ 27; loxabeauty.com), taip pat spalvinį dangą, kad išvengtumėte blukimo. “Naudodamiesi kas ketvirtą kartą nuplaukite plaukus,” rekomenduoja Minardi. “Jūs tiesiog bus tonuoti savo plaukus namuose.”

NUOTRAUKOS: Gaukite geriausią jūsų gyvenimo plauką: mūsų mėgstamiausias namų gydymas išbandyti dabar